Bus Simulator 2016

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v Digihry.sk

Je to dobrá hra na zabitie času. Odporúčam všetkým tým ktorých baví podobný žaner avšak časom táto hra prestane baviť. Stereotyp pri hraní príde veľmi rýchlo ale ako občasná zábava postačí.

• Super. Odporúčam na nudu

Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

V hre Bus Simulator 16 na teba čaká šesť realistických mestských autobusov, vrátane dvoch vozov Lion's City v licencii MAN, a obrovský voľne prístupný svet. Môžeš voziť cestujúcich do ich cieľových staníc v piatich autentických mestských štvrtiach a musíš to stihnúť načas. Uži si jazdu v dvojdverovom, trojdverovom alebo kĺbovom autobuse v hustej premávke počas dopravnej špičky, sleduj vozidlá záchranárov a obchádzaj uzávierky. Ale dávaj pozor, aby si sa nedostal do problémov, alebo aby si neporušil pravidlá cestnej premávky!

Bojíš sa, že šofér autobusu je osamelé povolanie? Nie v Bus Simulator 16! Pozvi do hry priateľov vďaka režimu multiplayeru a nechaj ich jazdiť na svojich linkách. Zarobené peniaze môžeš použiť na rozšírenie zdieľanej špoločnosti a zvýšiť tak kvalitu verejnej dopravy vo svojom meste.

Hra ponúka: 6 realistických autobusov: dvojdverové, trojdverové alebo kĺbové autobusy 2 autobusy MAN Lion’s City

• Obrovské voľne dostupné mesto s piatimi autentickými štvrťami, ktoré je možné postupne odomykať
  • Navrhuj vlastné linky a jazdi po nich
  • Mesto oživuje množstvo chodcov a áut s rôznym chovaním
  • Celá rada neštandardných situácii (špička, uzávierky, demonštrácie, vozy záchranárov)
  • Tvoju neustálu pozornosť si budú vyžadovať aj iné nečakané situácie, napríklad zaseknuté dvere alebo zvláštne požiadavky cestujúcich
  • Riaď sa pravidlami cestnej premávky a dodržuj predpisy. Vďaka tomu budeš môcť odomykať nové autobusy, štvrte aj misie.
  • Veď špoločnosť, najímaj šoférov s rôznymi vlastnosťami a schopnosťami, optimalizuj linky, maximalizuj zisk
  • Pozvi do spoločnosti priateľov vďaka režimu multiplayeru
  • Upravuj si autobusy pomocou rôznych farieb a dekorácii

Módovanie: Upravuj si autobusy a mesto tak, aby zodpovedalo tvojim predstavám, vytváraj nové autobusy a zapojuj ich do hry

Hra podporuje obľúbené volanty a gamepady

Na sklade • 1 variant0,49 €93 % • 11 696 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,5 €94 % • 1 936 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Digihry.sk

• Super. Odporúčam na nudu

• Veľmi dobra hra

su tam realne autobusy a grafika je vyborna

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant0,49 €93 % • 11 696 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variant4,5 €94 % • 1 936 recenziíĎalšie informácie