Metro Redux

Remaster hier Metro 2033 a Metro: Last Light pre next-gen systémy. Užite si vylepšenú grafiku v úchvatnom príbehu, ktorým si hry Metro získali ocenenia kritikov.   Hra Metro...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Key4You

Na sklade • Viac variantov90 % • 811 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov98 % • 738 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 297 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 183 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €95 % • 85 420 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma1 326 recenziíĎalšie informácie

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v PGS.sk

mal som už dlhšie záujem o tento produkt, len ma dosť odrádzala jeho cena, preto som to odložil na neskôr.

• , zakúpené v GameSale

Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Hra Metro Redux na PC vyžaduje 64-bit operačný systém Windows Vista, Windows 7 alebo 8 ! Na 32-bit OS nebude hra fungovať !

Metro 2033

Hra od tvorcov S.T.A.L.K.E.R-a na motívy úspešnej sci-fi knihy Dmitiria Glukovského, ktorý za ňu získal ocenenie Európskej vedecko-fantastickej spoločnosti. Kvalitný obsah je teda zaručený!

Príbeh sa točí okolo mladého chlapca Artyoma, ktorý sa narodil niekoľko rokov pred skazou, ktorá postihla celé ľudstvo a ľudia sa teraz musia skrývať hlboko pod zemou v moskovskom metre. To im slúži ako úkryt pred stále aktívnou radiáciou po atómovom výbuchu. Na jednotlivých staniciach sa vytvorili skupinky ľudí, ktoré pripomínajú malé mestá. Bohužiaľ, radiácia a prežitie už v tak nehostinnom prostredí nie je jediným problémom, s ktorým sa mladý Artyom bude musieť vyrovnať. V tme sa prebúdza čosi strašného...

Metro 2033 je kombináciou FPS strielačky, hororovej hry, RPG a hry o prežitie. Engine využíva najmodernejšie technológie ako Directx 11 a fyzikálny engine PhysX. Vďaka tomu sa dočkáte skvelého grafického spracovania s pôsobivými efektmi, hry svetla a tieňov, či zničiteľnosti prostredia.

Za spracovaním nezaostáva ani hrateľnosť, ktorá je umocnená kvalitným príbehom, netradičnými úlohami a celkovým prostredím hry post-apokalyptického sveta, kde nábojov je málo a musíte často zvažovať, či si necháte dostatočné zásoby munície, alebo ju predáte a za peniaze si kúpite ďalšie vybavenie.

Niekoľko herných štýlov, kde môžete hrať za nebezpečného zabijaka (ktorý sa nepýta a koná), či skôr sa stretom vyhýbať a ticho sa pohybovať v tieňoch

Nelineárny dej a netradičné úlohy

V mestách v podzemí metra si ľudia žijú vlastným životom nezávisle na vašich akciách. Deti sa hrajú, ženy varia, muži sa starajú o svoje zbrane...

Vyspelá umelá inteligencia umožní protivníkom, či spolubojovníkom, správať sa reálne v daných situáciách

S muníciou je potrebné zachádzať opatrne, je veľmi vzácna!

Rad zábavných mini hier

Metro: Last Light

Píše sa rok 2034. Pod troskami postapokalyptickej Moskvy, v tuneloch metra, sú zvyšky ľudstva obliehané smrteľnými hrozbami z vonku - a aj z vnútra. Mutanti prehľadávajú katakomby pod pustým povrchom a lovia na otrávenom nebi nad ním.

Ale namiesto toho, aby sa zjednotili, bojujú jednotlivé stanice metra o úplnú moc, o zariadenie z vojenských skladov D6. Prebieha občianska vojna, ktorá by mohla zmiesť ľudstvo z povrchu zemského navždy. Vy, ako Artyom, zaťažený pocitom viny, ale poháňaný nádejou, držíte kľúč k svojmu prežitiu - posledné svetlo v tejto najtemnejšie hodine ...

Uchvacujúca, príbehová strieľačka z pohľadu prvej osoby, Metro: Last Light je očakávané pokračovanie kritikou oslavovanej kultovej klasiky Metro 2033 z roku 2010.

Zažite vzrušujúci boj s exotickým arzenálom ručne vyrobených zbraní proti smrtiacim nepriateľom (ľudským, aj mutantom) a začnite skryté útoky pod rúškom tmy.

Preskúmajte postapokalyptický svet moskovského metra, jeden z najpôsobivejších atmosferických herných svetov, aké boli kedy vytvorené.

Bojujte o každý náboj a každý nádych v klaustrofobickej zmesi hrateľnosti survival hororu a FPS.

Technológie ďalšej generácie, ktoré sa môžu pochváliť ohromujúcim osvetlením a fyzikou, prinášajú nový grafický štandard na herné konzoly a PC.

Veďte postapokalyptickú vojnu online, nakoľko Last Light prináša intenzívny multiplayerový zážitok spomedzi temných ruských ruín.

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Steam!

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 183 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v PGS.sk

• , zakúpené v GameSale

odporúčam

• , zakúpené v GamerShop.sk

• nefungoval mi kod a novy mi neposlali
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 183 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v HernýSvet.sk

• skvela hra ,kto rad hra akčne hry je to prave orechove aj ked je to staršia hra
    • nadherna grafika

kvalitne spracovana akčna strielačka hra ,grafika a detaily skvele

dobra hra.

• , zakúpené v HernýSvet.sk

Vyborna hra, edicia redux hadam len pre fajnsmekrov, povodne verzie sa mi zdali lepsie (paci sa mi rozsirenie map navyse, nepaci sa mi zjednodusenie niektorych pasazi), v kazdom pripade Metro 2033 a Last Light su skutocne vyborna hra. Potesili aj DLC k Last Light, aj ked su obsahovo kratke. Vsetko spolu za tu cenu si myslim, ze dobra kupa.

• Fajn grafika
    • Dobrý príbeh

Celkom fajn sci-fi strieľačka na voľné chvíle.

• , zakúpené v gamescenter.sk

• Kvalita
    • Nic

Spokojnosť

• , zakúpené v gamescenter.sk

Je to darček,preto také hodnotenie

• , zakúpené v Xzone.sk

• Osobne mám v obľube takéto hry, tajomnosť a akčnosť.

V časti Pre som napísal prečo som si kúpil hru.
    Áno odporučil som túto hru.
    Zároveň informujem aj dobrej komunikácii, čo je podľa mňa rozhodujúce.
    Oboznámim sa s hrou resp. aj sa mailom opýtam na to čo ma zaujíma a hry ktoré som si u Vás objednal a kúpil považujem za dobré.
    Osobne si cením komunikáciu pri riešení problému a môžem doposiaľ vyjadriť spokojnosť.