The Sims 3: Roční období

Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 1 634 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 203 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma90 % • 181 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 3 236 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie

Žáner
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v YourGames.cz

• Poslali nefunkčný kód, hra nejde.
  • , zakúpené v Xzone.sk

• - skvelý dotatok

Skvelý dodatok

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dostal som to, čo som si objednal.

Radšej si preveriť telefonicky, lebo to čo je na webovej stránke, nie je vždy pravdivé.

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Dovoľte svojim Simíkom zaplávať si počas horúceho letného dňa v oceáne, loviť jablká ústami z vedra s vodou v jesennom lístí, testovať svoje snowboardérske schopnosti na U-rampe, alebo privítať jar s farebným dáždnikom a prechádzkou v daždi! Ročné obdobia prinášajú úplne nové aktivity, ako je fotbal a veľké jedinečné slávnosti pre každé ročné obdobie. Môžete si vystáť rad pri bozkávacej búdke na jarnej slávnosti, alebo sa pozrieť, aké prekvapenia Vás čakajú v strašidelnom dome počas Halloweenu. Oblečte sa podľa počasia do pršiplášťou, alebo teplého oblečenia. S novými jedlami, dekoráciami a počasím si môžu Vaši Simíci užívať bohaté, krásne a neustále sa meniace ročné obdobia a hrať sa tak so životom ako nikdy predtým!

Vaši Simíci môžu stavať útulné iglu, vyrezávať strašidelné tekvice, skákat do vody zo skokanského mostíku, či odpaľovať novú pyrotechniku. Vďaka tomu majú Vaši Simíci v každom ročnom období stále čo robiť.

Simíci sa teraz môžu guľovať na každoročnej zimnej slávnosti, nechať si pomalovať tváre na letnej slávnosti, roztočiť to na jarnej tancovačke, alebo na jeseň loviť ústami jablká z vedra s vodou.

Nové efekty počasia a reakcie Simíkov na ne zachycujú silu i krásu prírody! Simíci sa môžu opáliť, prechladnúť, alebo byť zasiahnutí bleskom!

Váš Simík sa teraz môže naučiť recept na tekvicový koláč, alebo vyladiť svoj domov novým nábytkom a dekoráciami. Každé ročné obdobie Vám teraz ponúka množstvo nových predmetov. V lete môžete použiť solárium a v zime si zase môžete vyzdobiť dom svetielkami a ďalšími dekoráciami.

Oblečte svojich Simíkov do nových štýlov, ktoré sa hodia pre jednotlivé ročné obdobia. K dispozícii je teplé oblečenie, pršiplášte, dáždniky a strašidelné kostýmy na Halloween.

Na oblohe môžete zazrieť nielen nové počasie! Spriateľte sa s mimozemskými návštěvníkmi a použite ich UFO k únosu susedov, útoku na obecný pozemok, alebo pri ceste ku hviezdam.

Datadisk vyžaduje plnú verziu hry The Sims 3 CZ, alebo The Sims 3 CZ (Collector’s Christmas Edition) a prístup k sieti internet!

2zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v YourGames.cz

• Poslali nefunkčný kód, hra nejde.

• Ročné je teraz lacné na GameExpres :3 a je super keď máte obludáriu ako já :D máte takú sochu.
    • Nejaké lagy sú :/ ak máte veľa dw ako já :(...

Ja som si ho vybrala kvôli tomu že su tam ročné obdobia aj všetky sviatkya je tam aj počasie zlé/dobré.A to ma na tom uchvátilo ;).

• , zakúpené v Xzone.sk

• - skvelý dotatok

Skvelý dodatok

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v HEJ.sk

• Dostal som to, čo som si objednal.

• Spokojnost

• , zakúpené v gamescenter.sk

• cena 1+1

cena 1+1
    darček pre dcéru

• Nové oblečenia,veci,nábytok a hlavne počasie!
    • Keď máte obludárium tak tam budete mať aj tú sochu :3
    • Ja som to ešte nehrala ale práve som si to objednala a teším sa na to moc podľa mňa to bol najočakavánejší a najchcenejší dodatok! Veď to počasie a festivaly to všetko vám oživý hru!
    • ževraj to trochu seká ale neviem :/ podľa mňa to je podľa PC keď ho máte starý a pomalý tak vám to bude sekať ale neviem to si len myslím :)

The Sims 3 hra je naozaj super veď ovládať niekomu život je super ale to nieje taký nudný život aký mame my ľudia v skutočnosti ale je tam aj niečo viac aj niečo nadprirodzené aj nové je to proste super :) a tento dodatok je naozaj perfektný veď už samotné počasie a ročné obdobia vám do hry vnesú množstvo zábavy a k tomu sú pridané aj tie festivali :) no veď si pozrite aj prečítajte ešte nejaké info k tomuto dodatku a uvidíte ža stojí za to ;)

Na záver chcem poďakovať stránke Heureka.Vďaka nej si môžem túto moju obľúbenú hru kúpiť za oveľa nižšiu cenu ako keĎ je v skutočnosti a nemusím hľadať po internetových stránkach...Patrí vám veľké Ďakujem! :)

• Chcela som niečo nové a práve sa tu ukázal tento dodatok do sims 3 je to skvelá hra nemám žiadne nevýhody.
    • Niekedy ked padajú krúpi tak sa hra začne legovat.

Nový dodatok ktorí je perfektný nemá žiadne nevýhody ale zase mám samé výhody keďže som mala starší počítač zo starou grafickou kartou tak tam bolo niake tie legovania ale teraz som si zakúpila nový počítač takže mi hra ide bez problému.

• víhoda to ho je že ked ma te obludarium a ročne období tak vam v oblutku prši sneží a fouka!!:)

proste je to užas