Wasteland 2

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v GameSale

• nechavam si ju na vianoce, ked sa nahodou budem nudit, no prve dojmy su naparadu, som stary XCOMak, a toto vyzera tiez slubne
    • akonahle vysla verzia DIRECTORS CUT, tak som ju obdrzal automaticky a zdarma (STEAM)
    • cena, cca 10 evri co som zanu dal je v pohode (30 az 60 by som nedal, to by museli byt ine platy na SVK) - dosta zabavy za danu sumu
    • nemam cas ako ked som mal 15nast
    • nemozete prepinat medzi postavami pocas tahoveho modu, postupnost hra generuje sama, to je jedni

ak vas bavia tahove strategie liznute RPGckom tak je to Vas hrncek kavy

• , zakúpené v tojepohoda.cz

• Zahrajte si to a možno uroníte aj nostalgickú slzu
    • 25 rokov čakania na druhý diel

Je to pre mňa hra ktorú som proste musel zahrať a podporiť developera. Je to geniálna hra.

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Wasteland 2 - je priamym nástupcom hry s rovnakým názvom z roku 1988, ktorá sa do dejín zapísala ako vôbec prvé postapokalyptické RPG a tiež ako inšpirácia slávnejšieho Falloutu. Dovtedy žiadne iné CRPG neumožnilo hráčom ovládať jednotlivých členov party a udeľovať im taktické povely a už vôbec nie priestor k morálnym voľbám, ktoré ovplyvnia herný svet. Na rozdiel od svojich súčasníkov vložil Wasteland moc do rúk hráčov, takže si každý mohol vytvoriť svoj vlastný štýl hry. Pôsobivé a v mnohých ohľadoch novátorské dedičstvo bolo vo Wasteland 2 zachované, avšak - v modernizovanej podobe.

Ponorte sa do taktických ťahových súbojov, ktoré otestujú hranice vašich strategických schopností v krutom svete, kde len hrubá sila k prežitiu nestačí. Vybavte svojich rangerov tými najsilnejšími zbraňami, ktoré sú k dispozícii, a pripravte sa na maximálnu deštrukciu! Zachráňte spojencov pred istou smrťou alebo ich nechajte zahynúť - rozhodnutie je na vás, ale pripravte sa na následky.

Hra ponúka:

Jeden kľúč nepasuje do každého zámku. Nechce sa vám hľadať kľúč od zamknutých dverí? Prečo neskúsiť napríklad raketomet? V podstate to isté... nie?

Klasické RPG vylepšené. Tradičný RPG systém zmodernizovaný v duchu súčasnej filozofie herného dizajnu.

Rozhodovanie s následkami. Či už krátkodobo alebo dlhodobo, každá akcia má svoju reakciu.

Obrovská hra, ktorú si môžete prispôsobiť. Trvanlivosť v rade desiatko hodín. Stovky postáv. Tisíce variácií vzhľadu rangerov. Viac než 150 zbraní. Tucty schopností. Dokonca aj užívateľské prostredie si môžete prispôsobiť podľa seba!

Na sklade • 1 variantDarček4,5 €94 % • 1 934 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v GameSale