Watch Dogs (Special Edition)

Doprava zdarma, Na sklade

• Multiplayer
    • Vylepšvanie postavy
    • Keby som mal všetko vymenovať, boli by sme tu veľmi dlho
    • Uplay
    • Zlá optimalizácia (niekedy lagovanie aj na výkonných mašinách)
    • Nevyužité lode
    • Jazdný model

Watch_Dogs je výborná hra, pri ktorej budete mať vždy čo robiť. Samozrejme, nevyzerá ako na E3 2012, ale aj tak pôsobí veľmi dobre ako vizuálne tak aj hrateľnosťou. Ale, ako to vždy býva Ubisoftu zvykom, to pokazili Uplayom ktorý vám môže vyhadzovať chybu, že máte zlé internetové pripojenie, takže budete ho musieť spúšťať aj 5x aby ste si mohli Watch_Dogs zahrať. Bohužiaľ, Watch_Dogs má aj zlú optimalizáciu, ktorá Vám môže častejšie kaziť hru. Hlavne pri jazdení môžete (ale aj nemusíte) mať lagy (hra Vám bude sekať). A nie, nie je to tým, že mám pomalú grafickú kartu. Ja ju mám veľmi dobrú. Ale to neznamená, že si hru neužijete. Práve naopak. Watch_Dogs je úžasná hra. Patrí medzi tie najlepšie, ktoré som kedy kúpil. A kúpu neľutujem.

• HRa vypadala podrla recenzii na E3 uzasne tak dufam ze ma nesklame

Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Všetko závislé len na prejdení prstu po displayi. Spájanie sa s priateľmi. Kupovanie najnovších zariadení a výbavy. Sledovanie, čo sa deje vo svete. Ale s tak isto jednoduchým prejdením po displayi zrodíte aj nezastaviteľný rozširujúci sa tieň. S každým pripojením zanechávate po sebe digitálnu stopu, ktorá sleduje každý pohyb a míľnik, všetko, čo sa nám páči alebo nepáči. A nie je to len o ľuďoch. Dnes sú spojené aj všetky hlavné mestá. Mestské infraštruktúry sú sledované a kontrolované komplexnými operačnými systémami.

Vo Watch Dogs sa tento systém nazýva Central Operating System (ctOS) a má pod palcom takmer každý kúsok mestskej technológie, každú kľúčovú informáciu o každom obyvateľovi.

Ste Aiden Pearce, geniálny hacker a bývalý kriminálnik, ktorého kriminálna minulosť viedla k násilnej rodinnej tragédii. Teraz, na love po tých, ktorí ublížili Vašej rodine, budete schopný monitorovať a hackovať všetkých okolo seba, manipulovať všetkým, čo je zapojené do mestskej siete. Či už ide o záznamy zo všadeprítomných bezpečnostných kamier, sťahovanie osobných informácií na lokalizovanie cieľa, či dokonca zmenu farieb na semaforoch, aby ste spomalili svojho nepriateľa... všetko a ešte viac je možné vo svete Watch dogs.

Použite mesto Chicago ako svoju najmocnejšiu zbraň a vytvorte si vlastnú cestu k pomste.

Watch Dogs prebieha v plne simulovanom živom meste, kde pomocou smartphonu máte kontrolu nad infraštruktúrou mesta v reálnom čase. Nastavte svojim nepriateľom pascu vo forme dopravnej zápchy s tridsiatimi autami vďaka manipulovaniu mestskými semaformi. Zastavte vlak a potom do neho nasadnite, aby ste sa vyhli kontrole. Tesne uniknite chyteniu otvorením padacieho mosta. Čokoľvek spojené s mestským ctOS sa môže stať vašou zbraňou.

Život v Chicagu, kde najčastejšia odpoveď na násilie je násilie, máte možnosť postaviť sa do boja v uliciach. Zrazte k zemi svojich nepriateľov, uštedrite im devastujúci úder obuškom, alebo vstúpte do prestrelky ako nikdy predtým s fyzickou simuláciou, ktorá konkuruje celému žánru strieľačiek. Spolu budete mať k dispozícii arzenál naplnený viac než 30 tradičnými zbraňami.

S pomocou Ubisoft Reflections, uznávaným štúdiom, ktoré stojí za vysoko oceneným titulom Driver, má Watch Dogs kvalitnú základňu prekypujúcu výkonom. Sadnite za volant viac než 65 nadupaných áuts umeleckým spracovaním, každé s premyslenou fyzikou a správaním a preskúmajte masívne mesto Chicago počas plnenia misií.

Nový engine Disrupt, vyvinutý špeciálne pre Watch Dogs, využíva najmodernejšie technológie a grafiku, ktorá poskytuje ohromujúci vizuálny zážitok a neuveriteľne realistické spracovanie. Disrupt Vám dáva silu ovplyvniť príbeh, mesto a život populácie vašimi rozhodnutiami a vytvára dominový efekt po celom meste.

• synovi sa páči

• Multiplayer
    • Vylepšvanie postavy
    • Keby som mal všetko vymenovať, boli by sme tu veľmi dlho
    • Uplay
    • Zlá optimalizácia (niekedy lagovanie aj na výkonných mašinách)
    • Nevyužité lode
    • Jazdný model