15 Days: Na hranici zločinu

Na sklade • Viac variantovZdarma93 % • 184 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma100 % • 299 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 231 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 463 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant94 % • 11 718 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant98 % • 744 recenziíĎalšie informácie

• pekná grafika
    • výhodná cena
    • krabicová verzia - DVD
    • miestami zbytočne dlhé dialógy
    • akcie postáv niekedy obmedzené na vyhľadávanie správ a vykonávanie banálnych činností, ktoré dej neposúvajú dopredu

Som s hrou veľmi spokojná, hlavne z hľadiska príbehu. Vybrala som si ju, lebo mám rada žáner klasickej point and click adventúr, ktorých je stále menej a na túto hru som čítala dobré recenzie.

• , zakúpené v PGS.sk

• krásna grafika ,perfektný príbeh,dobrá hrateľnosť
    • dvakrát sa mi hra zasekla,ale po spustení išla ďalej,takže treba častejšie ukladať hry

krásna adventúrka - odporúčam

Žáner
adventúry
Doporučený vek (PEGI)
Rok vydania
2010
Multiplayer

Ďalší klasický adventúrny počin od skúsených nemeckých tvorcov (stojacich napr. za hrou The Moment of Silence) prináša aktuálnu zápletku z prostredia politických aktivistov, inak povedané, charitatívnych zlodejov, ktorí kradnú vzácne predmety, aby zisk z tejto činnosti mohli venovať na dobročinné účely. Bohužiaľ sa ale zapletú do politickej vraždy amerického politika... .

Na sklade • Viac variantovDarček4,5 €94 % • 1 948 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 184 recenziíĎalšie informácie