Recenzie 7 Days to Die

Overený zákazník GamerShop.sk

Jaro

Pridané: 26. júna 2018

Zakúpený v GamerShop.sk

• tak hravam hry cez 30 rokov a vacsiny beznych, jednoduchych hier som sa uz davno prejedol :D Ale 7 days to Die je podla mna jedna z najkomplexnejsich hier sucasnosti a ma obrovsky potencial kedze je stale vo vyvoji :) Tazko ju popisat len tak. V zaklade to je postapokalipticka survival Fps hra s prepracovanym kraftingom (na urovni Minecraftu ), otvorenym velkym svetom, plne znicitelnym terenom (kludne mozte raketometom vykopat tunel ak mate dostatok municie :D ) a s prepracovanym RPG vyvojom postavy. Do toho vsetkeho ma online multiplayer, kde uz pre vas najvacsou hrozbou niesu NPC zombie na kazdom kroku ale znepriateleni hraci. Navzajom superiace klany ci jednotlivci iduci na vlastnu päst.

medzi nevyhody by som dal ako u kazdej ambicioznej hry sem tam bugy, a niektore technicke nedokonalosti ktore sa autori snazia odstranit za behu :)

Reakcia obchodu  GamerShop.sk

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

Overený zákazník GamerShop.sk

Jarik

Pridané: 1. novembra 2017

Zakúpený v GamerShop.sk

• Zatiaľ výborné

Reakcia obchodu  GamerShop.sk

Prajeme príjemný herný zážitok :-)