ArmA 2: Operation Arrowhead

• , zakúpené v YourGames.cz

• splnil očakávanie

doporučujem

• , zakúpené v Xzone.sk

• Hra patrí medzi moje oblôbené a som s nou nadmieru spokojný. Vhre je všetko čo má akčná hra mať. Hra je uplne reálna a má dobrý Multyplayer. Hru považujem za bezkonkurenčnú vo svojej triede.
    • nejakeé bugy v hre sa najdú ale bez toho nie je žiadna hra a už vôbec nie taká prepracovaná ako je táto.

Hru som chcel už dlho ale až teraz som si ju objednal. Nelutujem to lebo zážitok z hry je velmi dobrý. Hra má dobré ovládanie na pár vecí ktoré by sém zmenil ale aj tak by som sa pri rozhodovaní medzi viacerími produktami rozhodol pre tôto hru. Myslím si že hráč ktorý ma rád akciu a realistickú simuláciu boja je pre neho táto hra najlepšia. Hra je spojenie RPG a stratégie v jednom. Na svoje si príde každý "taktik" a určite vás hra chytím či už singleplayerom alebo multiplayerom ktorý je podla mna velmi dobry nie len pre komunikáciu a množzstvo komunikačných kanálov ale aj pre rozhranie a pre celkové hranie hry.

Žáner
Rok vydania
2010
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)

ARMA 2 - Operation Arrowhead ponúka svojim hráčom veľa vylepšení oproti základnej verzii ARMA 2. Ako u celej série, tak aj v tomto vydaní si hráči užijú plno napätia a bojových akci.

Dej hry sa odohráva prevažne v mestskej časti a mapy vychádzajú z územia Afganistanu. V období sa príbeh posúva tri roky ďalej po vojne v Černorusi. Teraz je úlohou vojakov zabrániť blížiacej sa občianskej vojne.

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 241 recenziíĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt