Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

Recenzie Assassins Creed: Odyssey

• zaujímavá hra, ktorúodporúčam

Dominik

• super spartanské intro
  • skvelá grafika
  • možnosť výberu postavy a odpovedí počas hrania
  • troška nezvyk ovládania oproti origins

Rozohral som zatiaľ len začiatok nakoľko som bol nedočkavý a nemám ešte dohraný origins :D ale osobne sa mi to páči. Grécko je nádherne graficky spracované rovnako ako bol aj Egypt. Prekvapila ma možnosť objavovania sveta. Snáď si na to zvyknem keď sa do toho na plno ponorím. Ak nie dá sa to vynúť a bude to po starom čo je fajn :) za tú chvíľu hrania za mňa aktuálne 9/10

Zakúpený v ProGamingShop.sk

Podľa očakávania. Hra zatiaľ nesklamala.

www.abcgames.sk

Assassin's Creed: Odyssey - recenzia 90%

Celkovo je Odyssey zaujímavý prídavok do Assassin's Creed série a podobne ako Origins je znovu viac o vlastnej rodine a danej dobe, ale napriek tomu sa bude postupne otvárať stále viac previazaní dopĺňajúcich celý assassin príbeh a jeho pozadie. Vidíme, ako tu Ubisoft postupne jemne pridáva stále ďalšie RPG mechaniky a po leveloch postáv teraz pribudli odpovede v rozhovoroch, vetvenie príbehu a rôzne konce. Rovnako sa viac tlačí na zbieranie materiálov a výrobu predmetov, teraz s exploration módom aj na objavovanie. Sú to však len postupné doplnky k základnej assassinskej hrateľnosti, ktorá tu stále dominuje a ktorá je veľmi dobre dotiahnutá. Fanúšikovia si to užijú - hlavne ak sa vám páčil Origins, nemá vás tu čo sklamať. Je tu parádny príbeh, množstvo obsahu a nakoniec aj hlavné postavy ktoré patria medzi najlepšie v celej sérii.

Celá recenzia na www.abcgames.sk

• Uterak puzzle plagat
  • Dodanie rychle v den ked to oficialne vyslo
  • Uterak/Osuska vpohode kvalita
  • nespravne odhadnutie vyroby pre puzzle ktore mi este nedoslo

Podstate vsetko ok jedine co je skoda ze to puzzle nebolo spravne odhadnute ale verim ze ho este obdrzim :D

www.centrumher.eu

Pridané: 4. októbra 2018

Assassin's Creed Odyssey - Recenzia - CentrumHer.eu

Milovaná aj nenávidená séria Assassin’s Creed prichádza s ďalším pokračovaním a opäť si nedáva prestávku. Tento krát to sérii neprekáža a udržuje si úroveň vďaka vysoko nastavenej latke z minulého roka. Celý zážitok umocňuje možnosťou diálogových volieb, prepracovanejším RPG modelom, či návratom námorných bitiek do hry. Assassin’s Creed: Odyssey si napriek vysokým očakávaniam udržuje kvalitu najmä vďaka pútavému príbehu a detajlnému historickému spracovaniu. Staroveké Grécko v podaní Ubisoftu je naozaj čarovné. Hru mierne ťahajú dolu len dlhšie loadingy a v niektorých momentoch slabšia AI.

Celá recenzia na www.centrumher.eu