Crysis 3

Na sklade • 1 variantKe stiahnutie98 % • 294 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 203 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantKe stiahnutie98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantKe stiahnutie97 % • 3 236 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantovKe stiahnutie86 % • 1 325 recenziíĎalšie informácie

Podpora OS Linux
Podpora OS X

• , zakúpené v Nabídky.cz

• , zakúpené v YourGames.cz

Výborná hra graficky aj gameplay :)

• , zakúpené v Digihry.sk

Hra ma zaujala skôr. Je to staršia hra. Prejavil som záujem si ju kúpiť nedávno. Nehrám až tak veľmi počítačové hry, ale túto som sa rozhodol kúpiť. Je to veľmi zábavná hra. Ma veľmi dobrý príbeh. Veľmi dobre sú možnosti hry (funkcie nanoobleku, protivníci, okolie ...) a to ako ju hrať. Je pravda, že väčšinou najľahší spôsob a najúčinnejší je používať pri hre luk, ale nič nám nebráni využívať aj iné zbrane a okoreniť si to. Postava v nanoobleku je nebezpečná, ale nie neohrozená, má svoje limity, aj keď ako postupujeme príbehom získavame vylepšenia nanoobleku a zároveň okolie aj protivníci sú zložitejší. Ešte som nedošiel na koniec, ale veľmi sa teším na záver. Čo to som pozrel len cez Youtube. Celkový dojem je taký, že ma hra baví. :)

Žáner
Požadovaná RAM
2048 MB
Podpora OS Linux
Podpora OS X

V Crysis 3 sa vrátite do New Yorku v úlohe "Proroka", aby ste zistili, že bolo celé mesto zapúzdrené do nanokopule vytvorenej zločineckou organizáciou Cell Corporation. Takzvaná "Kupola slobody" v New York City je v skutočnosti dažďovým pralesom v uliciach niekdajšieho veľkomesta, teraz bohatých prevísajúcimi stromy, nepreniknuteľnými mokraďami a divokými riekami. Vnútri "Kupola slobody" sa nachádza sedem charakteristických prostredí plných nástrah známych ako "Sedem divov". Tento nový nebezpečný svet si žiada nové vyspelé zbrane a taktiku boja. Prorok bude teraz používať smrtiace kompozitný luk, vylepšený nanooblek aj ničivé mimozemské technológie a stane sa tak najobávanejším lovcom planéty. V roku 2047 sa Prorok vydáva na odvetnú misiu s cieľom zistiť pravé motívy Cell Corporation k vybudovaniu karanténnych nanokopulí. Občanom bolo oznámené, že tieto gigantické štruktúry nad celými mestskými oblasťami boli vztýčené na ich ochranu ak vyčisteniu metropolí od zvyškov síl Cephov. V skutočnosti sú nanokopule súčasťou tajného plánu Cell Corporation, ako získať teritórium a technológie k ovládnutiu sveta. S mimozemskými Cephmi číhajúcim za každým rohom a neustále útočiacimi nepriateľmi z radov ľudí nie je nikde bezpečno. Pre Proroka je však na jeho ceste za odplatou cieľom každý z nich. Parametre a špecifikácie: Určenie: PC DVD Žáner: strieľačka Parametre a špecifikácie:

Lokalizácia

Ostatné

Ostatné

• , zakúpené v Nabídky.cz

• , zakúpené v YourGames.cz

Výborná hra graficky aj gameplay :)

• , zakúpené v Digihry.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v GamerShop.sk

• hra na windows 10 spušť v malom obraze. treba dat spravcu a potom otvorit hru z lišty.
  • , zakúpené v Brloh

• , zakúpené v gamepro.sk

• tovar dodaný na čas
    • tovar dodaný nepoškodený
    • neviem

Predchádzajúce hodnotenie odo mňa (Ján) bolo nesprávne. Omylom som hodnotil iný obchod. Tento obchod bol spoľahlivý, bez poškodenia a na čas.
    Ján

• , zakúpené v Alza.sk

dobra hra

• , zakúpené v Alza.sk

• Perfektná hra
    • Nó... myslím že nič

Perfektný nákup som plne spokojny

• grafika je super zaciatok aj koniec pribeh vsetko do seba zapada a je super ked som ju videl hned som si ju chcel zahrat
    • vsetko je super aj ked ste pry cell vojakovi no potom vas vecinu casu spozoruje aj ked ste neviditelny a cupite

je to mega super hra keby si mam vybrat battlefield 4 ale crysis 3 tak crysis vyhral je to preto ze aj 2 je super aj 1 crysis ale 3 je najlepsia čize best game ever je to super povedane po anglicky
    ale je pre mna top a prva zo 5 top hier
    su to crysis 3,crysis 2,crysis,battlefield 4 a gta 5