Dragon Age 3: Inquisition

Na sklade • 1 variant810 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 294 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma90 % • 181 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma97 % • 3 236 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €97 % • 2 203 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant97 % • 737 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Info v obchodeZdarma98 % • 3 428 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variantZdarma1 325 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,3 €100 % • 290 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant0,49 €93 % • 11 661 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Žáner
Director's Cut

• , zakúpené v PGS.sk

velka spokojnost

• , zakúpené v GamerShop.sk

• Nebolo uvedené, či je to steam, origin...Zabil som dve hodiny, kým som prišiel na to, kde mám ten prístupový kód zadať.
  • , zakúpené v gamescenter.sk

Na hru som sa tesil skoro 4r,kym som cakal na Cestinu a konecne si ju mozem uzit,vyborna rpg

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Dragon Age III: Inquisition prináša kombináciu v podaní prepracovaného príbehu, komplexného herného systému RPG a podporou úplne nového herného enginu na bázi mnohonásobne ocenenej technológie Frostbite 3. Hra obsahuje skvelý príbeh so zmysluplnými voľbami, obrovský svet na preskúmanie, široké možnosti prispôsobenia a intenzívny taktický bojový systém.

Svet Dragon Age sme pred pár rokmi opúšťali v tú najhoršiu možnú chvíľu. Kataklyzmatické udalosti uvrhli zem Thedas do totálneho chaosu. Draci zatemnili oblohu a vrhli tieň hrôzy nad kedysi kľudným kráľovstvom. Napäté vzťahy povolili a mágovia boli zvrhnutí do totálnej vojny proti despotickým templárom. Národy povstali proti sebe a je iba na nás, aby sme obnovili poriadok.Pomôžete Inkvizícií a dolapíte agentov chaosu ? Vaše rozhodnutia navždy zmenia Dragon Age.

Ku každej predobjednávke Dragon Age: Inquisition dostanete bonusové DLC Flames of the Inquisition ktoré obsahuje zbroj inkvizitora a obrnené zviera - chrabrý kôň vybavený vlastnou inkvizičnou zbrojou ukutou z plameňov vojny.

Hra ponúka:

Rozsiahly svet, kde bude množstvo rozdielnych regiónov. Preskúmavanie sveta Vás doslova posadne.

Starý dobrý spôsob psychologického RPG - povediete skupinu rozdielnych dobrodruhov do boja, kde každé rozhodnutie bude otvárať nové a nové možnosti.

Všetky rozhodnutia budú mať vplyv taktiež na ríšu Thadeas. Za chyby budú platiť nie len postavy, ale aj samotné kráľovstvá. Bežné budú aj premeny zeme a prírody.

Tešiť sa taktiež môžme na hlbšie a kompilkovanejšie charaktery.

Množstvo fanúšikov sklamal druhý diel Dragon Age tým, že ponúkal preddefinovanú postavu. Od tohto modelu tvorcovia série ustupujú, takže od teraz je práca s tvorbou postavy iba na vás.

Fantastické dobrodružstvo, kde budete musieť zastaviť anarchistickú kataklyzmu a vek drakov!

• , zakúpené v PGS.sk

velka spokojnost

• , zakúpené v gamescenter.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v GameSale

• velmi komplexna hra, to čo ini vyvojari by spravili ztoho aj 2 hry :D, vtiahne vas do deja, netradičné prvky, ale aspon uz rozumiem preco origin ju ma v reklame
    • samozrejme k dokonalosti tomu čosi chýba, áno má to svoje muchy, teda bugy, ktoré Vám samozrejme neskazia herný zážitok:
    • 1.) 10 fps ked nemate notebook v nabijacke :D, je vela o tom na nete, takze nabijat
    • 2.) treba si po nabehnuti hry zmenit v nastaveniach na full screen, alebo take cosi, inac vam nemaximalizuje okno :/ :D, vraj je to problem grafickej karty tvrdia

fandovia fable, spellforce, Kingdoms of Amalur Reckoning je to správna volba, a za tú cenu? vskutku sa to oplati

Splňuje očakávania podľa recenzií

• , zakúpené v GamerShop.sk

• Skvelé spracovanie, grafika, pútavý príbeh.
    • Veľký svet na preskúmanie a zlepšený boj určite zaručí veľa hodín zábavy.
    • 10/10

Kúpil som si túto hru po padnutí ceny a táto stránka mi to umožnila spraviť za menej ako 10 minút.
    Hru som si aktivoval v aplikácii Origin a hra sa začala hneď sťahovať.
    Túto hru a vlastne celú sériu Dragon Age by som odporučil každému kto má rád RPG a taktické hry.

• , zakúpené v GamerShop.sk

Výborný hra za výbornú cenu - skvelá pre fanúšikov fantasy alebo podobných žánrov.

• , zakúpené v Brloh

Odporúčam

• , zakúpené v YourGames.cz

• Všetko
    • trochu iné ovládanie, ako v predošlích dieloch
    • občas nejaký ten bug

Keďže som to ešte nedohral, tak to nemôžem moc hodnotiť, ale zatiaľ je to presne ten typ hry, ktorý mám rád. Grafika super, príbeh zatiaľ super, uvidím ako to skončí :D. Občas nejaký ten bug, krátky spell bar a podobné.

• , zakúpené v Alza.sk

• Jedna z najlepšých hier čo som hral
    • chýba čeština alebo slovenčina

vynikajúca hratelnosť, hra nepadá, len plusy