EURO TRUCK Simulator

Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Pôvodný Euro Truck Simulator - hra, ktorá sa stala klasikou žánru a je aktuálna aj dnes. Prvá simulačná hra pre nákladné autá v európskom prostredí s európskymi nákladnými vozidlami na diaľkovú dopravu! Jazdite náklad z Londýna do Ríma, Berlína, Madridu, Prahy – a mnohých ďalších miest – v realistických vozidlách. Verná reprodukcia jazdiacich kamiónov na európskej ceste. Vyzdvihnite rôzne druhy nákladov a doručte ich včas! Vysoko realistické, precízne detailné modely založené na skutočných nákladných autách. Aktuálne pracovné nástroje, ako sú blikajúce indikátory, varovné kontrolky teploty a nízkej hladiny paliva, stierače a kompletná sada meradiel. Posúvajte kameru po kabíne, ako keby ste skutočne sedeli za volantom.

• , zakúpené v Xzone.sk

• Je to ako naozaj
    • ťažšie ovládanie volantom

Inak super

• , zakúpené v gamescenter.sk

• Najlepsia hra v Europe!
    • Nemam ziadne

Tak ako som to zhrnul.

ok

• Rozhodol som sa pre toto lebo sa mi veľmi páčia kamiony a možno aj budem kamionista.

No mne sa to preto páči táto hra lebo je grafikovo veľmy zdatná.A nielen preto ale aj za tie vinikajúce typi ťahačou.Odporúčam vám to neoľutujete

• Je to naozaj nádherne spracovaný simulátor.Zaslúži si 100 % pretože je naozaj krásny.Má veľmi nádhernú grafiku,detailne spracované ťahače,dokonca ešte aj osobné autá majú detailne vyobrazené prístrojové dosky.Reálne je spracovaná krajina,nárazy áut do seba a pod.
    • Rozhodol som sa pre tento simulátor preto,že:
    • 1. Má nádhernú grafiku a krajina je na nerozoznanie od reálu.
    • 2.Ťahače sú veľmi verne a detailne prepracované,taktiež na nerozonanie od reálu.
    • 3.Celkov je táto hra super a veľmi ma zaujala.
    • 4.Páči sa mi.

supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer

• Toto je riadne dobra hra aj ja som ju už hral

Je to super hra ale super

• Rozhodol som sa pre tento simulátor preto,že:
    • 1. Má nádhernú grafiku a krajina je na nerozoznanie od reálu.
    • 3.Celkov je táto hra super a veľmi ma zaujala.
    • 4.Páči sa mi.
    • Keby som mal jednoznačne hodnotiť pre a proti,bolo by toho asi dosť veľa ale možno budete prekvapení ak poviem,že na euro truck simulátore nenachádzam žiadne nevýhody.

Je to naozaj dobrý simulátor,za ktorý sa oplatí dať peniaze.Odporúčam ho každému,kto má rád dlhé jazdenie po diaľniciach,alebo kto má rád kamióny.
    Moje skúsenosti s týmto simulátorom sú veľmi dobré a som s ním nadmieru spokojný.Musím prehlásiť,že český SCS SOFTWARE robí svoje hry na jedničku.Sú fakt SUPER!
    Produkt sa mi veľmi páči a znovu opakujem,že ho odporúčam.Je plný nečakaných prekvapení a zážitkov z reálne spracovanej krajiny.Plus-ak máte záujem vyskúšať demo,sťahujte zo stránky: http://www.eurotrucksimulator.com