F1 2017

Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v HotWar.eu

• na zaklade kladnej recenzie z netu som sa rozhodol si tuto hru zakupit
    • kedze si F1 pravidelne kazdorocne kupujem od verzie 2010 tak som vedel, ze nemozem byt sklamany
    • chcel som si otestovat svoj nadupany pocitac
    • hra sa uz dost realne podoba na skutocnu F1
    • celkom slusne je zvladnuta a fyzika pri hre
    • splnila moje ocakavania
    • este treba popracovat na realnejsom modele pri poskodeni formule
    • inak nic som nenasiel
    • potesila by cestina ci slovencina

Vrelo doporucujem no pred kupou si skontrolujte ci mate dostatocny HW pre hru.

• , zakúpené v GamerShop.sk

• grafika a simulacia

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

Žáner
závodné
Doporučený vek (PEGI)
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Najnovší ročník formule bude obsahovať okrem obľúbených herných módov a rozšírenia zážitku v kariére, aj úplne nové varianty šampionátu. F1 2017 bude obsahovať slávne historické vozidlá ako McLaren MP4 / 4 z roku 1988 riadený Alainom Prostom a Ayrtonom Sennom, Williams FW14B 1992 riadený Nigel Mansell a Riccardom Patrese a Ferrari F2002 s Rubensom Barrichellom a Michaelom Schumacherom za volantom, z celkových dvanástich vozidiel pokrývajúcich tridsať rokov trvajúcej histórie tohto motoršportu. Codemasters zakomponovali tieto krásne stroje viac do hry.

• , zakúpené v HotWar.eu

• splnila moje ocakavania
    • este treba popracovat na realnejsom modele pri poskodeni formule
    • inak nic som nenasiel
    • potesila by cestina ci slovencina

Vrelo doporucujem no pred kupou si skontrolujte ci mate dostatocny HW pre hru.

• , zakúpené v GamerShop.sk

• grafika a simulacia

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)