Fable 3

Director's Cut

• , zakúpené v Alza.sk

• Celkom dobrá hra.
    • Games for Windows Live

Vcelku dobrá hra, lepšia by však bola nebiť Games for Windows Live. Prvé dve hodiny hrania sa mi neuložili a musel som ísť od začiatku, pretože GfWL sa rozhodlo pre aktualizáciu.

• , zakúpené v Xzone.sk

2011
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Rozprávkové RPG Fable III si teraz zahráte aj na počítači, a to dokonca s podporou zobrazenia v 3D. Predstavte si Albion v dobe industriálnej revolúcie. Medzi malebnými domčeky s bridlica strechami a ulicami lemovanými dlažobnými kockami sa v popoludňajšom slnku vznáša hrozivé tiene továrenských komínov a hmlu sýti dym. Uvidíte zázraky priemyselnej éry a prístroje, z ktorých sú obyvatelia Albionu úplne nadšení. Vaše dobre známe mestečko Bowerston zaplaví obrovité piesty, para a stroje, a všetko sa to bude hýbať. Fable je taká rozprávková verzia európskych mýtov a histórie.

• , zakúpené v Alza.sk

• Celkom dobrá hra.
    • Games for Windows Live

• , zakúpené v Xzone.sk

• splnilo očakávania

splnilo očakávania
    odporúčam každému kto má rád daný žáner
    zatiaľ som len na začiatku tak preto len taká stručná recenzia

• Velmi dobrá grafika, dlhý dej, volnosť, vlastné rozhodovanie, veľa vedlajších aktivít, výber šiat a zbraný pdľa vlastného výberu,

Táto hra mala veľa recenzií a vždy bola chválená tak, som si ju zakúpil a stálo to zato. Je to akčná a zároveň strategická hra takže, úplná pecka nemá skoro žiadne nie nemá žiadne zápory výrobci riskly a mali velmi velké štastie že sa im to tak podarilo u tejto hry si dlho posedíte pri počítači alebo xboxe 360 pretože toto vás tak skoro neomrzí. Pár hodín čo pár veľa hodín stráviťe pri tajto hre možno ju budete hrať 2-4 mesiace možno 4-8 týždnou ale určite pár chvíl u nej stráviťe. Túto hru som hral aj na PC aj na Xbox 360 a je perfektná aj na PC aj na Xbox 360.
    Jej konkujenciou pravdepodobne bude Dragon Age 2 hral som obe hry a 100% vám musím doporučiť Fable III. Táto hra je pre hráčo čo sa neboja bojovať sami proti desiatkam žoldierov, lupičov, a podobne aj keď, na Xboxe 360 sa dá hrať vo dvoch to som tiež skušal zo svojím kamrátom a bola to pecka vo dvojici to je ešte lepšie ako sám ale aj sám hrať je dobré lebo máťe viac odien pre svoju postavu. Takže určite doporučujem!!! :D