Recenzie Fallout 76

Overený zákazník GamerShop.sk

Pietro

Pridané: 7. januára 2019

Zakúpený v GamerShop.sk

• hra pada, ale oni to opravia

www.centrumher.eu

Pridané: 5. januára 2019

Fallout 76 - Recenze | CentrumHer.eu

Nikdy v životě jsem nelitoval pořízení hry, nikdy v životě, až teď. Hra pro mě byla tak neskutečným utrpením, že jsem se těšil až už konečně budu mít všechny dostupné materiály pro recenzi a budu moci zmizet a už se nikdy, nikdy nevrátit. Ze začátku jsem ve hře viděl potenciál a stále jsem říkal, že pokud by se Bethesda soustředila dál na úpravu, tak by se ji třeba do roka Fallout povedlo převést na kvalitní hru, jenže teď si uvědomuji, že i kdyby ji opravili, nikdy bych se do ní nevrátil, vzpomínky na hru jsou pro mě totiž jak pro válečného veterána flashbacky z Vietnamu.

Celá recenzia na www.centrumher.eu
Overený zákazník GamerShop.sk

Gubro

Pridané: 19. decembra 2018

Zakúpený v GamerShop.sk

• Postapokaliptycky svet ako su hraci Falloutu zvyknuty
  • po case stereotypna hra

Fallout 76 je pre komunikutu falloutu dost sklamanie, ani sa nedivym, do teraz mali cisto singleplayrove hry kde mali pekne spraveny dej a tak, tato hra mi pride skor ako pokus o iny zaner, no ja osobne by som prijal singleplayer v coop mode.

Overený zákazník ProGamingShop.sk

Xcubus

Pridané: 6. decembra 2018

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Fallout prostredie
  • Moznost hrat online s priatelmi

Ziadne NPC, ziaden dej, VATS nepouzitelny, levelovanie takmer ziadne, sposob strelby nedopracovany, horsie ako COD.
Nezazivne, az napouzitelne na single player