Recenzie Far Cry 3

(19 z 22 ľudí považuje túto recenziu za prínosnú)

Overené recenzie Far Cry 3

Zakúpený v YourGames.cz

• zajimavy priboh

Pridané: 26. apríla 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Super grafika, dobra hratelnost aj pribeh.
  • Nic proti.

Vyborna hra.

Pridané: 2. mája 2016

(Upravené 3. mája 2016)

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• rozsiahle územia, úžasná príroda, zver atd.

vynikajúca hra vhodná pre tých ktorý sa radi motajú ,hladajú,lovia,jednoducho hra na hodiny a hodiny!

Overený zákazník YourGames.cz

Pridané: 6. marca 2016

Zakúpený v GamerShop.sk

• je to super hra
  • nic

doporucujem tuto hru kvoli stealthu ale aj tak dobre

Reakcia obchodu  GamerShop.sk

Prajeme skvelý herný zážitok. :)

Overený zákazník GameSale

Pridané: 31. januára 2016

(Upravené 31. januára 2016)

Zakúpený v GameSale

• najlepsia hra

najlepsia hra

Overený zákazník ciernydrak.sk

Pridané: 7. septembra 2015

Zakúpený v ciernydrak.sk

Rozmanitá príroda, skvelé akcie.

Overený zákazník GamersHaven.sk

Pridané: 10. apríla 2015

Zakúpený v GamersHaven.sk

• Vyborna grafika,singleplayer nema chybu,dlzka,rozmanitost misii,otvorenost
  • Multiplayer,kupoval som to kvoli multaku,no bavilo ma to asi 4hod,kym som zistil ze hram 3 mapy stale dokola,aj po stiahnuti map pri quick multi ma stale hodi na 3 tie iste mapy dokola

Urcite stoji za to zahrat si to

Pridané: 24. marca 2015

najlepsi diel zo serie

Overený zákazník mobilonline.sk

Pridané: 28. januára 2015

Zakúpený v mobilonline.sk

• super svet,hudba atmosfera, dojimavy pribeh s roznymi ukonceniami na vyber
  • mohlo to byt narocnejsie aj dlhsie

moja srdcovecka

Pridané: 29. novembra 2013

syn bol maximalne spokojný

Pridané: 29. septembra 2013

Zakúpený v gamescenter.sk

• príbeh, hraťeľnosť, voľnosť, rozľahlosť mapy, možnosti, dá sa hrať desiatky hodín a nikdy nenudí

Najlepšia hra akú som hral. Uplne ma uchvátila, Neskutočná hrateľnosť, rozloha ostrova, príbeh ale aj kopa možností mimo neho, robíte čo chcete a hra nikdy nenudí

Pridané: 9. septembra 2013

Zakúpený v gamescenter.sk

• Grafika, pribeh, moznosti, mnoho zbrani...
  • Obcas monotonnost a mierna nerealita v roznych situaciach...

Uzasna hra plna detailov, obcas trosku nerealnosti pokazi inak perfektny dojem... Po trosku prace bude pokracovanie urcite dokonale...

Pridané: 4. júla 2013

Zakúpený v gamescenter.sk

Vcelku dobre prevedenie hry plus super multiplayer ktory mozete hrat aj offline.

Pridané: 23. júna 2013

Zakúpený v gamescenter.sk

Tento zaner hier ma zaujima a uz dlhsie som sa na nu tesil:-D

www.abcgames.sk

Pridané: 17. apríla 2013

Far Cry 3 - hodnotenie 90%

Far Cry 3 je veľkým prekvapením, ktoré prináša kompletnú ponuku a všetko vo vysokej kvalite. Od masívnej kampane, cez zábavný a hlavne príbehom ťahaný co-op, po multiplayer, ktorý ponúka niečo iné ako bežné vojnové hry a obohacuje ho editor máp.

Celá recenzia na www.abcgames.sk
Overený zákazník XGames.sk

Pridané: 28. marca 2013

(Upravené 28. marca 2013)

Zakúpený v XGames.sk

• secko

:D

Reakcia obchodu  XGames.sk

Prajeme vám príjemnú zábavu.
XGames team

Pridané: 13. marca 2013

• prepracovane prostredie
  • velmi sa mi paci ze si viac menej clovek robi co chce
  • pribeh zmysluplny, vie to cloveka vtiahnut do deja
  • rozsiahlost sveta a este raz vyzdvihnem super krasne prostredie
  • paci sa mi ze v hre je moznost pouzitia luku
  • dobre zvysovanie zrucnoosti cez ziskane experience,jednym slovom fajn unik z reality aj pre viac ako 30 rocnych :D
  • niekedy problemove chodenie po schodoch alebo vstupovanie do miestnosti kde je vyssi prah
  • ta prva misia utek z tabora ma pri vyssej obtiaznosti privadzala do zurivosti nie je vhodne aby taka skvela hra mala taky pre hraca problemovy uvod
  • nepaci sa mi ze sa nedaju upgradovat ruske modifikacie zbrani ako napr AK-47 alebo SVD Dragunov pre nas s vychodneho bloku :D co viac preferujeme rusov by mali tvorcovia tiez pamatat.
  • mozno ked to porovnam s crysisom 3 tak tam sa mi lepsie mieri zda sa mi to take presnejsie a reflexnejsie,u far cry 3 mi to pribada trochu take rozhadzane
  • mozno trosku realnejsie pri vyssich obtiaznostiach utoky zvierat myslim ze napr. aj s tymi varanmi je to prehnane bezne na cloveka ani neutoci je to zaujimave ale ked ich utoci 10 je to nezmysel,ale inak zralok krokodil had vsetko v unosnej miere sa mi pacilo :

Je to skvela hra s rozsiahlim a velmi prepracovanym svetom,mam rad hry tohto typu ako bol aj far cry,alebo crysis lebo aj ked su mierne nadnesene stale to zostava v rovine realnosti a neodohrava sa to cele v tmavych miestnostiach.Strasne sa mi paci to ze clovek robi to na co ma prave chut cize ak chce bojovat s piratmi bojuje, ak chce hladat relikviu a santit pritom na rogale nieje problem.Hra ma ohromila aj tym ze stale cloveka niecim zamestnava a nehrozi nejaky utlm alebo stereotyp.Zhrniem to na par mensich nedostatkov skvela hra

Overený zákazník XGames.sk

Pridané: 2. januára 2013

Zakúpený v XGames.sk

• Volnost pohybu (rogalo!), charakteri hlavnych postav, hratelnost, interaktivne minihry, miestami pribeh, zbrane, boj, prostredie, zvierata, psychotropne pasaze, hudba
  • Klise v pribehu, najtazsia obtiaznost lahka mimo pribehu ale miestami az otravne tazka pocas pribehu napriklad v minihrach, ocakaval som vacsie moznosti vytvarania veci

Vynikajuca hratelnost a pekne prostredie, ktore doplna nadstandartne dobra hudba. Najsilnejsa stranka hry je podla mna ale v prepracovanosti hlavnych charakterov postav, a to nielen v pohyboch, mimike a dabovani, ale v ich celkovom spravani, ktore im dodava originalitu a hodnovernost. Pribeh ma zo zaciatku nezaujal hlavne pre miestami nelogicke spravanie postav, resp. klise, no neskor sa z neho vyvinul celkom slusny pribeh s necakanymi zavermi.

Reakcia obchodu  XGames.sk

Prajeme vám príjemnú zábavu.
XGames team

Pridané: 29. decembra 2012

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Grafika ( musite mať veľmy dobru graficku kartu ) a cely virtualný svet ( zvierata,zbrane atď ) - treba to vyskušať...

Kupil som PC hru FarCry 3 preto lebohral som predošlu verziu 1 a 2 a čakal som niečo nové v 3-ke a vyšlo im to ( UBISOFT ). Celkom nové je to a ja iba poviem toľko že treba to vyskušať. Veľmý sa mi pači celý virtualny svet a Coop Mod.

Overený zákazník GameExpres.sk

Pridané: 12. decembra 2012

Zakúpený v GameExpres.sk

• grafika
  • optimalizacia
  • editor
  • pribeh
  • volnosť aj po prejdeni hry
  • ine možnosti
  • menšie bugy

Tato hra ma paradne pobavila na dlhe hodiny. Paradny pribeh, grafika je perfektna. Najviac sa mi zapačilo že, po dokončeni hry sa da ďalej hrať.
Pači sa mi tam jednoduchy a kvalitný editor mapy, ktoru tvorca
môže aj zdielať medzi ostatných hračov.
Pred objednanim hry si ešte pozrem recenzie a ine veci, či sa ta hra oplati kupiť.

Pridané: 12. apríla 2013

cena