HALF LIFE 2

Director's Cut

• , zakúpené v GamerShop.sk

• dobrá hra

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

• ľahká inštalácia

• Kúpil som to nainštaloval podla návodu a nechc
    • elo mi to spustiť tak napisal e-mail gamesalu aoni mi poslali nejaký kľúč na úplne inu hru.

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Toto je DVD verzia z edície EA Classic.

Pozor: K inštalácii tejto hry je potrebné pripojenie na internet!

Half-Life 2 to je synonymum dokonalej a zbesilej akcie, dobrého príbehu a neopakovateľne mrazivej atmosféry.

Príbeh začíná pár rokov po udalostiach z "jedničky", ale priamo na ňu nenadväzuje.

Hlavný hrdina - Gordon Freeman si tentokrát môže aspoň zo začiatku oddýchnuť. Jeho služby pre Black Mesa ako i vládu skončili a namiesto toho sa dal dokopy s Alyx (pôvabná dcéra vedca, ktorej matka bola zabitá v prvom diele). Za jej postavu ale nebude možné hrať hru.

Osud týchto dvoch spoločne so zvyškom pôvodného vedeckého týmu zavedie do metropoly pomenovanej City 17 a postupne sa bude odhaľovať aj to, čo sa celé tie roky medzi príbehmi v živote hlavných postáv odohralo. Fiktívne City 17 je štylizované ako veľkomesto východnej Európy, ale s prítomnosťou vlastnej vlády.

Hoci na začiatku príbehu vyzerá všetko takmer idylicky, mesto je čoskoro napadnuté ešte odpornejšími a zákernejšími mimozemšťanmi ako sa boli v prvom Half Life.

Hra ponúka celkom dvanásť rôznych kapitol, rozdelených na menšie časti ako v prvnom diele. Každá z kapitol by mala priemerne zdatnému hráčovi zabrať niekoľko hodín. Potešujúcim faktom je aj to, že dej hry sa odohráva tak v interiéroch a uliciach mesta, ako aj v rozľahlých vidieckých priestranstvách.

Minimálna konfigurácia vášho PC pre spustenie hry v minimálnom rozlíšení a s minimálnymi grafickými a zvukovými efektami:

Windows 98, 2000, ME, XP, procesor 1200MHz, pamäť 512MB RAM, grafická karta so 64MB RAM.

• , zakúpené v GamerShop.sk

• dobrá hra

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

• ľahká inštalácia

• pribeh
    • hratelnosť
    • atmosféra
    • aktivácia cez Steam

Hra ma zaujala najmä pútavým zadným obalom na hre, kvôli ktorému som si ju aj odniesol domov. O hre Half Life 2 som už počul veľa krát a tak som si ju aj ja chcel vyskúšať. Od hry som napriek tomu veľa neočakával, výsledok ma však prekvapil. Extrémne vzrušujúci príbeh a neopakovateľná atmosféra sú určite hlavnými prednosťami tejto hry. Half Life 2 vás určite nenechá sa nudiť. Od prvého momentu až po ten posledný budete vypätý do poslednej svalu. Hra je taktiež celkovo dlhá, čo určite poteší. V hre môžete dokonca nájsť rôzne spestrenia v podobe hádaniek a z prvého pohľadu slepých uličiek, ktoré nechajú zapracovať aj vašu šedú kôru. Za nevýhodu som považoval aktiváciu sez systém Steam, ktoré veľa ľudí môže považovať za otravné. Táto typická akčná hra však určite stojí za to si ju zahrať a tak ju určite nenechajte ujsť.