Recenzie Kingdom Come: Deliverance (Special Edition)

Overené recenzie Kingdom Come: Deliverance (Special Edition)

Overený zákazník ProGamingShop.sk

Rasty

Pridané: 29. augusta 2018

Zakúpený v ProGamingShop.sk

Je to velmi zaujimava hra ale dost tazka. Tato hra je tzv otvoreny svet ale zo zaciatku mate urcene kde mozte ist. Pacilo sa mi ked som sa bil so susedom mal fialovu tvar a dobytu. Mna ked sused dobre trafil tak obrazovka bola zrazu seda. Len skoda ze je tato hra v anglictine aj ked ma ceske titulky.

www.youtube.com

Pridané: 13. augusta 2018

Kingdom Come: Deliverance | All Videos - YouTube

Hře se věnuji od samého počátku, už od její alfa/beta verze a nejspíš s ní ani nikdy neskončím. Tak jako roste tato hra, roste s ní i můj herní kanál. Miluji středověké RPG, českou historii i krásy české přírody a to jsou hlavní aspekty, které hra přináší. Nejspíš jsem se do hry zamiloval, protože se každý týden se do ní stále rád vracím. Díky DLC, jejím početným aktivitám i velké moderské komunitě a by se dalo říci, že je to nekonečná hra. Ano, má své technické chybky, některé možná ani nikdy nebudou opraveny, ale to u tak komplexních hrách bývá, klady zde ale zcela jistě přebíjejí zápory. Přijďte se ostatně podívat na můj komentovaný nekonečný let's play seriál z Kingdom Come (který dělám v bezkonkurenční grafice ve 2K rozlišení) a udělejte si na tuto hru názor sami. Díky svému kanálu Pařanský ráj, jsem měl možnost natočit k této hře i exkluzivní videa a jiné bonusy, které nikde jinde neuvidíte, např. více jak 2 hod. přednášku Martina Klímy (spoluzakladatele Warhorse) o tom, jak se dělá hra a jak tato česká pecka vznikala ;-)

Celá recenzia na www.youtube.com

www.abcgames.sk

Pridané: 27. mája 2018

Kingdom Come: Deliverance - recenzie 85%

Hľadanie chýb a zbytočné frflanie často degradujú pôvodnú myšlienku hry Kingdom Come: Deliverance, ktorej sa drží ako kliešť: ponuka stredovekej RPG s akčnými prvkami a originálnym súbojovým systémom, kde si môžete vyskúšať to a tamto. A nás presne to a tamto bavilo. Užívali sme si, skôr žili vo svete, ktorý síce nie je ani obrovský, ani originálny, ale je živý, prirodzený a podmanivý. Skvelé.

Celá recenzia na www.abcgames.sk

• Hudba
  • Voľnosť v robení questov
  • Optimalizácia
  • Bugy

Pre Čechov a Slovákov "must buy" hra, treba podporovať našich vývojárov.

Overený zákazník Brloh

Pridané: 12. marca 2018

Zakúpený v Brloh

• Veľa zábavy na dosť hodín
  • Grafika, telnatosť,
  • Nedostatočne optimalizované, chýba patch

Na túto hru som čakal dlhú dobu už od kedy bola na kicksterteri. Trailer a všetko okolo toho vyzeralo výborne, no skoro ako pri každej hre je finálny produkt trošku odlišný a pri tejto hre to nebolo inak. Hra vyzerá prekrásne aj na stredných detailoch, no občas mám problém s tým že hra padá, no môže to byť problém v mojom PC. Každopádne hra sa mi veľmi páči aj napriek nedostatkom, ktoré sa dajú opraviť patchom od vývojárov, hru vrelo odporúčam

Overený zákazník GameExpres.sk

Tomáš

Pridané: 6. marca 2018

Zakúpený v GameExpres.sk

• Super hra, presne podľa môjho gusta.
  • Sem tam bug.

Odporúčam každému, kto má rad daný žáner.

Overený zákazník GameExpres.sk

viktor

Pridané: 24. februára 2018

Zakúpený v GameExpres.sk

dost bugov v hre na PC neviem ako na konzolovych, ale snad to upravia hrat sa dá.