Recenzie Kingdom Come: Deliverance

Overené recenzie Kingdom Come: Deliverance

www.youtube.com

Pridané: 13. augusta 2018

Kingdom Come: Deliverance | All Videos - YouTube

Hře se věnuji od samého počátku, už od její alfa/beta verze a nejspíš s ní ani nikdy neskončím. Tak jako roste tato hra, roste s ní i můj herní kanál. Miluji středověké RPG, českou historii i krásy české přírody a to jsou hlavní aspekty, které hra přináší. Nejspíš jsem se do hry zamiloval, protože se každý týden se do ní stále rád vracím. Díky DLC, jejím početným aktivitám i velké moderské komunitě a by se dalo říci, že je to nekonečná hra. Ano, má své technické chybky, některé možná ani nikdy nebudou opraveny, ale to u tak komplexních hrách bývá, klady zde ale zcela jistě přebíjejí zápory. Přijďte se ostatně podívat na můj komentovaný nekonečný let's play seriál z Kingdom Come (který dělám v bezkonkurenční grafice ve 2K rozlišení) a udělejte si na tuto hru názor sami. Díky svému kanálu Pařanský ráj, jsem měl možnost natočit k této hře i exkluzivní videa a jiné bonusy, které nikde jinde neuvidíte, např. více jak 2 hod. přednášku Martina Klímy (spoluzakladatele Warhorse) o tom, jak se dělá hra a jak tato česká pecka vznikala ;-)

Celá recenzia na www.youtube.com

www.abcgames.sk

Pridané: 27. mája 2018

Kingdom Come: Deliverance - recenzie 85%

Hľadanie chýb a zbytočné frflanie často degradujú pôvodnú myšlienku hry Kingdom Come: Deliverance, ktorej sa drží ako kliešť: ponuka stredovekej RPG s akčnými prvkami a originálnym súbojovým systémom, kde si môžete vyskúšať to a tamto. A nás presne to a tamto bavilo. Užívali sme si, skôr žili vo svete, ktorý síce nie je ani obrovský, ani originálny, ale je živý, prirodzený a podmanivý. Skvelé.

Celá recenzia na www.abcgames.sk
Overený zákazník YourGames.cz

smrq

Pridané: 5. apríla 2018

Zakúpený v YourGames.cz

Výtečné RPG, konečně bez fantasy prvků, čistě historické.

techguru.sk

Pridané: 19. marca 2018

Kingdom Come: Deliverance recenzia - TechGuru.sk

Kingdom Come je neuveriteľne komplexná, mohutná a prepracovaná hra. To, čo sme vám prezentovali v tejto recenzii je iba malý zlomok toho, čo je v hre možné robiť a zažiť. Môžete byť zlodej koní, môžete byť bitkár, no môžete byť aj sporiadaný občan a hrdina bežného ľudu. Všetko je to na vás. Hlavný príbeh pôsobí trochu obyčajne. Nie je veľmi strhujúci, skôr rovnako, ako ostatné aspekty hry, pôsobí realisticky stredoveko. Nejako veľmi to však nevadí, pretože KCD je skôr simulátor života, ako hrdinský príbeh z dávnych čias. Zažijete smútok, radosť, lásku … Áno, hra sa mi páči, aj keď v nej nie je žiadna mágia, len železo, politika a krv. Hodnotenie ťahá smerom dolu extrémna hardvérová náročnosť, neprehľadnosť rozhrania a niektorých mechanizmov. Netreba zabudnúť ani na bugy, ktorých nie je málo. Celkovo však ide o nevšedný a naozaj dlhý herný zážitok, ktorý by si mal vyskúšať každý fanúšik RPG.

Celá recenzia na techguru.sk

www.gamesite.sk

Pridané: 28. februára 2018

Kingdom Come: Deliverance - Recenzia

S hrou Kingdom Come: Deliverance som si dával na čas, čo možno nelahodilo nášmu šéfstvu, avšak musím úprimne povedať, že som sa snažil vychutnať si hru a ohodnotiť ju čo najlepšie. Keď som si spísal plusy aj mínusy a uvažoval som o nich, vychádzalo číslo, ktoré v našom bodovacom systéme udeliť nemôžem. Viem, že veľa hráčov má v obľube, ak sú hry pohodlné a taktiež sa hrajú jednoducho, toto však nie je môj príklad a vždy bažím po inovatívnych veciach. Nemusia to byť úplne zásadne zmeny, ale akákoľvek snaha o ňu je pri hrách drahým artiklom. Kingdom Come: Deliverance ponúka niekoľko inovatívnych vecí a nie je to hra pre úplne každého. Avšak ukazuje, že aj hra takéhoto štýlu môže vo svete preraziť a prerazila. Kupujte!

Celá recenzia na www.gamesite.sk
Pařanský ráj

Pařanský ráj

Pridané: 24. augusta 2017

KINGDOM COME: Deliverance (Beta Access) | #1 | Smraďoch | CZ Lets Play / Gameplay [720p] [PC] - YouTube

Na betě mám nahraných skoro 100 hodin a za sebe můžu říct, že se na hru moc těším a myslím, že to bude bomba. Plusů má spoustu: nádherné přírodní scenérie a lokace, realistickou jízdu na koni a RPG prvky, české prostředí a historii, zajímavý příběh i soubojový systém. Doufám jen, že oproti betě ještě vylepší soubojový systém a hlavně inteligenci nepřátel. Souboje jsou tam sice zajímavé, leč nevyvážené. Zejména vázne inteligence nepřátel a obtížnost i použitelnost sečných vs. střelných zbraní. Více vám k tomu řekne můj let's play seriál.