Mafia

TOP 25 v kategórii Hry na PC

Mafia

Zúfalá doba si žiada zúfalé činy. Staňte sa plnohodnotným členom talianskej mafiánskej rodiny Salieri a zaistite si lepší život v časoch ekonomickej krízy počas 30. rokov v USA...
Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka JAMALEVOVA

Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 294 recenziíĎalšie informácie

Tommy Angelo býval len obyčajný taxikár, ktorý sa počas svojej služby ocitol v zlý čas na zlom mieste. Svoje služby totiž ponúkol talianskej mafii a teraz už nie je cesty späť. Ťažké začiatky vodiča pri prestrelkách postupne vystrieda špinavší byznys, ktorý však prináša viac peňazí do vrecka. Získajte uznanie samotnej mafiánskej rodiny Salieri, ale pozor, tento nový život vám môže spôsobiť viac problémov ako ten starý.

Krásy New Heaven

V hre na vás čaká čiastočne otvorený svet mestečka New Heaven, ktoré bolo inšpirované typickými americkými mestami 30. rokov minulého storočia. Preskúmať môžete viac ako 12 štvorcových míľ mesta a priľahlého okolia.

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)

• , zakúpené v PGS.sk

• Perfekty pribeh.
    • Plna lokalizia vcetne profesionalneho dabingu.
    • Realisticke vlastnosti vozidiel vcetne destrukcie.
    • Hra nefungovala bezchybne.

Asi najznamejsia ceska hra na svete. Strhujuci az filmovy pribeh s prostredia mafie v amerike 30tich rokov. Perfekty profesionalny dabing dabovany znamimi ceskymi hercami. Fantasticky soundtrack. I ked grafika hry dnes uz nieje ani zdaleka moderna stale si hra uchovava atmosferu. Zvyrazdnil by som perfektne spracovanie dobovych automobilov vcetne ich realistyckych vlastnosti a perfektneho destrukcneho systemu. Dovolim si tvrdit ze toto nenajdete ani v najmodernejsich hrach. Hra Mafia urcite patri k tomu najlepsiemu co v hernom priemysle vzniklo. Da sa hovorit o umeleckom diele.

• , zakúpené v Xzone.sk

2002
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)

Zostaňte v strehu

Počas vášho putovania mestom sa môžete tešiť na viac ako 20 strhujúcich misií inšpirovaných udalosťami ekonomickej krízy v USA. Pripravte sa tak na neľútostné prestrelky, špinavé pašovanie a mestské naháňačky.
Zostaňte v strehu

Pohľad na autentickú Ameriku

Ako vodič budete potrebovať rýchle dobové autá, ktorých vám hra ponúkne viac ako 60, a ako správny mafián aj spoľahlivú zbraň. Je úplne na vás, či si vyberiete baseballovú pálku, brokovnicu, Magnum alebo napríklad Thompsona.
Pohľad na autentickú Ameriku

Tommy Angelo býval taxikárom, no osud zamýšľal čosi hrozivejšie. Stal sa mafiánom – uznávaným rodinou, obávaným nepriateľmi a pripraveným riešiť veci po svojom. Nasledujte Tommyho v tomto dobrodružstve.

Pri jeho vzostupe na vrchol zločineckej organizácie – MAFIA. Americké podsvetie tridsiatich rokov - nebezpečný svet rýchlych automobilových naháňačiek a bankových lúpeží.

• príbeh
    • autá
    • zbrane
    • misie
    • nič nejestvuje

Tak ak nejaký hráč nepozná a nehral túto hru, tak sa ani hráčom nemôže nazvať. Príbeh bol tak vynikajúci, že pomaly ani dnes v roku 2015, sa nepodarilo prekonať takto kvalitný príbeh. Grafika bola na tú dobu asi najlepšia aká mohla byť. Prostredie bolo fakt prepracované, hudba ktorú pozná hádam už každý, sa stala legendárnou. Autá, zbrane, jednotlivé misie a hlavne úžasný český dabing a hlášky sa stali nezabudnuteľnými. Mafia 2 sa moc nevydarila (čo sa príbehu týka) aj keď pekná paralela v misii 14 (Schody do nebe) kde ste mali ísť zabiť hlavného hrdinu Mafie jedna. Celkovo táto hra nemá žiadne zápory, so žiadnymi závažnými bugmi som sa nestretol. Oproti dnešným hrám si myslím, že bola o dosť ťažšia, nakoľko sa vám nedopĺňalo zdravie automaticky, ale prostredníctvom lekárničiek. Vrelo odporúčam!!!

• hlavne pribeh
    • dej
    • dabing
    • male bugy
    • na dnesnu dobu len grafika ale je to hra z roku 2002

Dal som 90 percent preto lebo hra nefungovala bezchybne boli tam male bugy napriklad ze prejdete cez stenu alebo mi vypinalo hru ale dalej nemam pripomienky.V roku 2002 to bola super grafika a nemozme porovnavat hry z roku 2014 v grafike s hrou z roku 2002.A pribeh je mega supa napinavy a je aj dlhy narocny takisto zaujimavy a plny necakanych zvratov.Mafia 1 proste v roku 2002 polozila gta na lopatky.Mafia 1 bola proste 300 krat lepsia ako gta aj v grafike pribehu proste vo vsetkom.Ale pribeh v mafii 1 ma fakt dostal nevedel som si od toho odsadnut drvil som to od rana do vecera.Teraz hravam sice mafiu 2 ale dakedy si zahram aj jednotku.Preto ODPORUCAM!!!

• Super príbeh
    • Český dabing
    • Dobré vedlajšie misie (aj extrémná jazda)
    • Veľa iného odporúčam si zahrať a uvidíte sami.
    • Pri niektorých misiách som mala hrozné nervy, ale nkoniec som to dala :-D

Súper hrá, súper príbeh. Samozrejme hrá z roku 2002 nebude mať takú grafiku ako hry z rokz 2012, tak nechápem prečo to dávajú niektorí proti.

• Príbeh.
    • Komplet čeština.
    • Dlhá hracia doba.
    • Vžitie sa do hrdinu.

Výborná hra jedna s najlepších akú som kedy hral.
    Je to vedené pod českými vývojármi takže český dabing a titulky bola samozrejmosť:
    Má to jedinú chybu a to že dvojka absolútne pohorela, avšak len kvôli americkej firme ktorá titul prebrala.

• , zakúpené v PGS.sk

• Perfekty pribeh.
    • Plna lokalizia vcetne profesionalneho dabingu.
    • Realisticke vlastnosti vozidiel vcetne destrukcie.
    • Hra nefungovala bezchybne.

• perfekná hra, má dej, je dosť akčná

hral som ju z dvovodu že sa mi traileri dosť zapáčili. najprv som mal problémi z inštalovaním keďže som mal slabý PC ale potom mi to už išlo a bolo to super hra. tie hlášky si dodnes pamätám a mala super dej. jediné sa mi nepáčilo to že sme museli strašne veľa dopravných predpisov dodržiavať.

• +pribeh - super-spica-bomba
    • +rozsiahle prepracovane mesto
    • +atmosfera (30te roky) - hudba,pocasie,rocne obdobia,den,noc...super zazitok najma pri vozeni sa po meste medzi misiami...
    • -vysoka obtiaznost
    • -absencia manualneho ukladania (save).Ak Vas zabiju,co nie je az taky problem,celu misiu musite hrat viac-menej odznova...(autosavy su zriedkave-obzvlast pri niektorych misiach je to o nervy)

najma vdaka vysokej obtiaznosti je pre sviatocnych hracov hra prakticky nedohratelna....(da sa prejst tak max. par misii..)
    K dohratiu je treba cvik,pevne nervy,rychle reakcie ...

Zobraziť video recenziu

• Dobry priben
    • Pridana Jizda
    • Extremna Jizda
    • Misin Patch
    • Dobre urobene mesto
    • Dobre urobene misie
    • Dobry zaciatok rozvazanie ludi
    • Roznasanie ako prvej misie mafianov
    • dobre sa to v polke zvrtlo
    • Na konci mafii 1 ked zabije Tom Angel Sama tak sa mi nepacil ten ked mu bude tiect krv hrozne zle a blbo.
    • Nedostatocna grafika ale ospravedlnenie je ze to je hra z roka 2002.
    • Mesto ma niake nedostatky.
    • Zla explozia aut.
    • Zle animacie smrti
    • Malo zbrany
    • Malo aut
    • Nechapem to ze tie misie ako ukradnutie chlastu vzdi tam bol aj zapleteny Morelo.

Je to taka dobra hra ale ma aj nedostatky.Tak sa nehnevajte ze ich som tam napisal vela.Tuto hru som si aj vybral preto lebo som bol aj ocareny ze Mafia a ze CZ urobily tuto hru aj mafiu 2 bol som ocareny co dakazeme.tak to je vsetko

• , zakúpené v Xzone.sk

• jo