Max Payne 3

Director's Cut

• , zakúpené v Hráč

• je to Max Payne 3
    • dostal som kod na stiahnutie namiesto realnej kopie

bol som velmi smutny a sklamany, no aspon som mal konecne Max Payna 3 na Steame. Prvy krat velmi velmi sklamany z hracu.

• tretie pokracovanie vyzera naozaj super. odporucam

2011
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Third-person strieľačka Max Payne 3 sa odohráva v Sao Paule dvanásť rokov po udalostiach predchádzajúceho dielu. Práca je tu veľa, ale riziko je veľmi vysoké. Vražda a zrada sledujú každý jeho krok, a tak sa Max opäť ocitá sám uprostred neľútostného mesta, len so svojimi zbraňami a inštinkty, a zúfalo hľadá pravdu a cestu z toho všetkého von. Starý Max Payne je preč, ale netreba ľutovať, ten nový bude ešte lepší. Strhujúce tempo, špičkové technológie a hromada násilia. Max Payne sa vracia s temným a prepracovaným príbehom, ktorý vás úplne pohltí, v jednej z najlepších strieľačiek všetkých čias. Pri hraní vás čaká množstvo vylepšení. Teraz môžete nielen spomaliť čas, ale vykonať aj špeciálne pohyby, zatiaľ čo sa všetci ostatní zasekli, ako v spomalenom filme. Nové interaktívne úrovne vám umožní využiť krytie, keď ste pod paľbou. Alebo môžete škálovať steny a posunúť boj do vyšších polôh. Prvýkrát v histórii budete tiež môcť súťažiť proti ostatným hráčom v online multiplayeru.
Parametre a špecifikácie:

Ostatné

Ostatné

• , prevzaté z Heureka.cz
    • funguje
    • nedosahuje kvalit předchozích dílů
    • průměrná hra

Bohužel zklamání. Nulová atmosféra, ovládání převzato z gta, krátký bullet time.

• , zakúpené v Hráč

• je to Max Payne 3
    • dostal som kod na stiahnutie namiesto realnej kopie

• tretie pokracovanie vyzera naozaj super. odporucam
  • , zakúpené v Brloh

• , zakúpené v Originalky.cz

Pokračovanie legendy v klasickom štýle! Hlavne hudba, príbeh, akcia.

• , zakúpené v GamerShop.sk

• vybral si ju synovec na norodeniny

bol to darček

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

• bullet time
    • jednotvárne

je to sranda, bullet time človeka nikdy neprestane baviť, celkovo je však kampaň dosť jednotvárna. Anyway, je to slušné pokračovanie série. Multiplayer je nanič, nikto ho nehrá, len pár fanatikov pri ktorých budete mať bežne trvanlivosť tak tri sekundy.

GamerShop.sk (predajca)

Prajeme príjemný herný zážitok :-)

• , zakúpené v PGS.sk

• je to skvela hra s par chybami ale som spokojny.

preto som si ho vybral lebo hral som Max Payna 1a2 a preto som si vybral aj 3 a chcel som vediet ake bude pokracovanie v tejto 3casti.

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• Príbeh
    • Super akcia
    • Starý dobrý Max

Odporúčam túto hru

• mega super grafika
    • super pribeh
    • nelaguje ani na notebooku
    • nic

Max Payne 3 je proste super hra od Rockstar Games.Má super grafiku a pribeh.nepotrebuje ani nejaký silný procesor (ja mám 2.13GHz.Určite odporučám!