Middle-Earth: Shadow of Mordor GOTY

Aktivácia: Steam Hodnotenie: Lokalizácia: Získala viac ako 50 ocenení "Best of 2014" vrátane ocenení Hra roka, Najlepšia akčná hra a Najinovatívnejšia hra. Vychutnajte...
Doporučená ponuka Alza.sk

Na sklade • 1 variant810 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma98 % • 294 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • Viac variantovZdarma1 325 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €90 % • 1 241 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 3 237 recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €95 % • 84 298 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant0,49 €93 % • 11 661 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie

Žáner

• Nemožnosť nastavenia obťažnosti

• Úžasný príbeh
    • Kvalitne spracovaný dizajn hry
    • Nádherné lokácie
    • Po skončení hlavného príbehu môžem pokračovať s vedľajšími úlohami, takže nemusím spustiť novú hru
    • Nekonečná zábava
    • Nemesis systém
    • Podľa Pána prsteňov
    • Stealth
    • Parkour
    • Málo lokácií (iba dve)

Úžasná hra ktorá zabaví na riadne dlho. Ja osobne RPGčka moc nemusím, ale je to spravené podla Pána prsteňov, takže ma nesmierne baví. Hra mi vôbec neseká, ide úplne v poriadku a to ma prekvapilo, pretože ja nemám dva-krát silný počítač. Určite odporúčam túto hru všetkým, čo majú radi Pána prsteňov.

Žáner

Aktivácia:

Steam

Hodnotenie:

Lokalizácia:

Vychutnajte si definitívnu verziu hry Middle-earth: Shadow of Mordor, ktorá obsahuje príbehové misie The Lord of the Hunt a The Bright Lord, sériu výziev Trials of War, ako aj misie Warband, runy a zručnosti.

Vojnový oddiel, Vojna prútikov a Vojna svetových strán a Vojna svetových strán:

Balíček príbehov o Pánovi lovu

Balenie príbehov o jasnom pánovi

Režim Challenge Test of Power

Runa Vzdor až do konca

Runa elfskej milosti

Vychádzajúca runa

Jeden s prírodnou runou

Misia bojovej skupiny Strážcovia planúceho oka

Misia bojovej skupiny Berserkov

• Podľa Pána prsteňov
    • Stealth
    • Parkour
    • Málo lokácií (iba dve)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v Xzone.sk

• výborna hratelnost aj grafika, hra nenudi, všetko šlape ako má , je to ok
    • češtinu som si musel hladať sám, mohla byť už priamo v tovare

ok

• , zakúpené v XGames.sk

• Chytľavý herný systém
    • Pekná grafika
    • Univerzum LOTR
    • Má sklon sa stať stereotypická

Výborná hra z univerza LOTR. Pre fanúšikov je to povinnosť! Veľmi sa podobá na Assassin's creed systémom bojov a free runningom. Veľmi ma zaujal Nemesis systém. Nikdy neprestane baviť.

odporúčam

• -zaujímavý príbeh
    • -otvorený svet(Mordor)
    • -AI na dosť dobrej úrovni
    • -Tolkien World
    • -Nemesis systém
    • -dabing a hudba
    • -zaujímavé súboje
    • -kratší príbeh
    • -k záveru hry nie až tak pútavý

Hodnotil som tento produkt ako 100% aj keď som sám našiel chyby v hre a to z toho dôvodu lebo som fanúšikom Tolkienoviek a podľa mňa lepšia hra z jeho sveta ešte nevyšla. Veľmi ma počas hrania bavila a odporučil by som ju všetkým fanúšikom RPG hier. Ja ako hráč neber za protiklady „vykrádanie“ boja a lezenia z hier Batman a AC lebo ak skopírovali výhody tých hier prečo by mi to malo ako hráčovi vadiť.

• , zakúpené v Xzone.sk

• A+