Need for Speed: Rivals

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

• , zakúpené v PGS.sk

• som spokojny , plna hra a dodane vporiadku odporucam vsetkym aj obchod je dobry, som spokojny
  • , zakúpené v HernýSvet.sk

OK.

• HRA NEFUNGUJE

Som toho názoru, že online hry cez
    origin by sa v krabicovom vydaní na PC DVD ROMoch vôbec nemali predávať. Ide o to, že keď chcem overiť svoj mail zakaždým dotanem odpoveď:
    Overenie e-mailu
    Zdá sa, že sa niečo pokazilo a nemohli sme overiť váš e-mail. Prosím skúste znova! Už som to skúšal viackrát a stále to isté.
    Hra sa mi síce podarila nainštalovať, no v tutoriáli ma to nechá jazdiť n asi 3 sekundy, potom sa ukáže obrazovka s inštrukciami, prepnúť by sa to malo klávesnicou: PG UP , no nech to skúšam s akokoľvek aj prepnutím na anglickú klávesnicu, k hraniu ma to nepustí. Hoci mám s inými automobilovými hrami dobré skúsenosti, nechápem v čom je problém. Ak by niekto poradil tak budem rád.

Žáner
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Vitajte v Redview County, meste, v uliciach ktorého dochádza k nepretržitým naháňačkám medzi policajtmi a pouličnými pretekármi. Boj všetkými dostupnými prostriedkami má jediný cieľ – ovládnuť sociálne, lokálne i národné média a získať pre seba tie najlepšie vozidlá, modifikácie a technológie.

Riskujte všetko, nedôverujte nikomu.

Všetci jazdci sú vlci samotári a hľadia len sami na sebe. Sedia za volantmi až nebezpečne rýchlych a obratných vozidiel, ako stvorených pre divoké preteky a impozantné naháňačky. Proti pretekárom stoja policajti, ktorí ich v tímoch naháňajú po celom meste. Všetkými dostupnými prostriedkami a bez zľutovania. Úlohy môžete kedykoľvek meniť a sledovať, ako si pomocou rychlostných bodov zarábate na nové vylepšenia a lákavé odmeny.

Novinkou v hre Need for Speed: Rivals je herný režim All-drive, ktorý búra hranice mezi režimami singleplayer a mutiplayer. Teraz sa môžete plynule pripojiť presne tam, kde práve pretekajú Vaši priatelia. Žiadne čakanie, žiadne lobby. V tomto hernom svete sa žiadny zážitok neopakuje dvakrát.

Vyšperkujte svoje vozidlá pomocou najnovších vylepšení a technológií a dodajte im punc svojej osobnosti. Na výber máte nepreberné množstvo rôznych podôb diskov, polepov, lakov, originálnych poznávacích značiek a grafík. Rôzne zostavy si tiež môžete ukladať a používať ich kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Dajte všetkým jasne najavo, ktoré vozidlo je Vaše.

Intenzívny zážitok z pretekania je ešte viac umocnený prístupom oboch strán zákona k rôznym technológiám a vylepšeniam.

Hra vyžaduje pripojenie k sieti internet a aktiváciu v systéme Origin!

Minimálne požiadavky

RAM: 4 GB

OS:

Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7

Video Card:

AMD Radeon HD 3870 512Mb or better, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb or better, Intel HD 4000 integrated 512Mb or better

Sound Card:

CPU Speed:

Info

RAM: 8 GB

OS:

Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Recommended is Windows 8 64-bit)

Video Card:

• , zakúpené v Brloh

• Obal bol poškodeny
    • Hra ma neuchvatila

• Dobra grafika
    • Neuveriteľne zlé ovladanie úplne iné problematické a odporúčam si kúpiť radšej Need for speed 2012 most wanted

Nič moc veľmi slabá hra :(radšej NFS 2012 Most Wanted!!!!

• Výborná hra, výborná grafika
    • Nebudem obviňovať hru ale ja osobne som tam nenašiel nastavenia a ani exit!!!možno je to len chybné CD.

Vyborna aj grafika ale horšie ako NFS 2012 most wanted radím radšej

• Grafika rozhodne

Velmi dobra hra , som fanda NFS

• , zakúpené v Xzone.sk

affadsgfhh

• , zakúpené v Brloh

• Táto hra má velmi dobrú grafiku. Rozhodol som sa pre to že je to najnovšia hra série NfS.
    • Nevýhoda je taká že tutoríal je dosť dlhý (na tutoriál :D ) a hra má nejake tie bugy.

Skúsenosť s NfS : Rivals mám dobrú aj za Policajta aj za Závodníka. Hra sa celkovo dobre používa. Vybral som si NfS : Rivals preto lebo to je dobrá závodná hra na gamepad