Need For Speed Shift 2 Unleashed

Doprava zdarma, Na sklade
Garantovaný nákup z Extreme Computers

Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 298 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3 €96 % • 2 217 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 242 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant3,9 €100 % • 4 171 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant0,49 €93 % • 11 696 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €95 % • 85 750 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma98 % • 3 444 recenziíĎalšie informácie

Director's Cut

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• ok
  • , zakúpené v HernýSvet.sk

• Zatial som nenasiel lebo som nemal kedy casu hrat ,nemam este volant.
    • Niektore efekty mi vadia v hre ,hlavne v kokpite.
    • Tie intra a uvodne videa ma stvu.

Zatial som este nehral S2U s G27.

• , zakúpené v MadGamer

• Perfektná grafika,večerný herný mód,velký výber áut,trate aj v mestách,nielen okruhy
    • Dosť divné a náročné ovladanie vozidiel v drift pretekoch

Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Veľmi úspešná séria SHIFT sa vracia na trať pod titulom SHIFT 2 Unleashed, aby fanúšikom motoršportu priniesla tie zatiaľ najrealistickejšie pretekárske zážitky. V bitkách pretekárov na vlastnej koži zažijete bezkonkurenčné spracovanie fyzickej náročnosti a v určitom ohľade až brutality pilotovania závodného špeciálu v rýchlostiach cez 300 km / h. Až desivo autentická fyzika a model poškodenia tratí a vozidiel, adrenalínové nočné preteky a verný dojem z jazdy vo vysokej Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v ciernydrak.sk

• ok
  • , zakúpené v HernýSvet.sk

• Zatial som nenasiel lebo som nemal kedy casu hrat ,nemam este volant.
    • Niektore efekty mi vadia v hre ,hlavne v kokpite.
    • Tie intra a uvodne videa ma stvu.

Zatial som este nehral S2U s G27.

• , zakúpené v MadGamer

• Dosť divné a náročné ovladanie vozidiel v drift pretekoch

Som spokojný :)

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Grafika
    • Motionblur
    • Realnost
    • Napätie
    • Bohatý výber aut , tratí
    • Nočné závody
    • starší engine

Kvalitne spracované pokračovanie série shift ktoré sa tak ako jeho prvý diel nadmieru podarilo a s menšími vylepšeniami je to nepochybne jedna z najlepších závodních hier vôbec.. Krásne spracovaná grafika s motionblur , výborná fyzika ,demolacia aut , vyborná zvuková kulisa to všetko vo vás nechá naozaj vynimočný zážitok. Pre menej skusených hráčov odporúčam ponechať zapnute pomocky ako trakcna kontrola a pod. kym si neosvoja riadenie...
    Vyber aut je dostatočny kde sa dalej daju tuniť a rozne upravovať takže si kaťdý príde na svoje , kvalita a kvantita tratí tiež stoji za pochvalu... Najviac som sa tešil na nočne zavody ktore sú vynikajuce grafika je v tejto hre naozaj užasna tu nie je čo vyčítať možno len starši engine. Osobne dufam že pride nástupca a posnie seriu Shift opat o niečo vyššie..