Project CARS GOTY

Project CARS je najrealistickejšie, najkrajšie, najpôsobivejšie a z technického pohľadu najvyspelejšie závodná hra sveta. Na celkovom smerovanie, testovanie a overenie...
Ke stiahnutie, Na sklade

• nenašiel som žiadne bugy
    • veľké množstvo vozidiel a tratí
    • pri každom vozidle je cítiť jeho váhu, priľňavosť, brzdy
    • nie je to len arkáda ale niečo medzi simuláciou a arkádou
    • odporúčam na túto hru volant (s logitechom G27 to ide paradne)
    • niečo medzi simuláciou a arkádou
    • občas trocha divná fyzika ale celkovo to hodnotím pozitívne

Naozaj pekná a aj kvalitná hra. Samozrejme má svoje chyby ako zriedkavo divná fyzika. Ale celkovo ak niekto hľadá niečo viac ako len arkádu a nie až úplnú simuláciu tak vrelo odporúčam. Taktiež v tejto GOTY edícii je veľmi slušný výber áut a tratí.
    Ak nemáte volant tak by som dosť zvážil kúpu. niekedy stači takmer nepatrné pohnutie s volantom aby som prešiel zákrutu vo veľkej rýchlosti a aby som z nej nevyletel. Pri gamepade alebo dokonca klávesnici to môže byť celkom výzva.
    Napr pri Logitech G27 ide pekne aj radenie zo spojkou.

Žáner
3.5 GHz
Požadovaná RAM
Podpora OS Linux
Podpora OS X

Na celkovom smerovanie, testovanie a overenie vlastností hry Project CARS sa podieľala komunita milovníkov tohto žánru aj skutoční pretekári, vďaka čomu tento titul predstavuje nielen novú generáciu závodných simulátorov, ale aj dokonalú kombináciu prvkov, ktoré si vyžiadali priamo hráči, podporenú bohatými skúsenosťami vývojárov.

Vytvorte si pretekára, vyberte si niektorý z nepreberného množstva motošport, pustite sa na plný plyn do plnenie mnohých historických úloh a zapíšte sa do Siene slávy. Potom otestujte svoje zručnosti online v kompletných pretekárskych víkendov, časových výzvach s obsiahlymi rebríčky či v priebežne aktualizovaných komunitných akciách.

Hra Project CARS sa môže pochváliť najbohatším výberom tratí zo všetkých súčasných závodných titulov, revolučným dynamickým systémom striedania počasia a denných dôb, špičkovú grafikou aj ovládaním, prepracovanými možnosťami ladenie vozov a servisné zóny a dokonca aj podporou pre Oculus Rift a Project Morpheus. Všetku konkurenciu tak necháva ďaleko za chrbtom.

Edícia Game of the Year obsahuje pôvodný obsah hry Project Cars a navyše všetky doteraz vydané DLC, ktoré sú nasledovné:

US Race Car Pack

Modified Car Pack

Old vs New Car Pack

Classic Lotus Track Expansion

Renault Sport Car Pack

Ďalej v rámci špeciálnej edície získate 2 exkluzívne vozidlá Zonda Revolution a Huayra BC. technické požiadavky 2.66 GHz Intel Core 2 Quad Q8400, 3.0 GHz AMD Phenom II X4 940; grafická karta nVidia GTX 260, ATI Radeon HD 5770 s 1 GB video pamäte; DirectX 9.0; 4 GB RAM, 25 GB voľného miesta na disku, odporúčaným ovládačom je volant.

Pre aktiváciu je vyžadované internetové pripojenie a bezplatné konto Steam. Aktivačný kód slúži na spustenie a hranie hry výhradne na území Českej republiky, Slovenska, Poľska a Maďarska.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v GamersGear.cz

• pekna grafika
    • nenašiel som žiadne bugy
    • veľké množstvo vozidiel a tratí
    • pri každom vozidle je cítiť jeho váhu, priľňavosť, brzdy
    • nie je to len arkáda ale niečo medzi simuláciou a arkádou
    • odporúčam na túto hru volant (s logitechom G27 to ide paradne)
    • niečo medzi simuláciou a arkádou
    • občas trocha divná fyzika ale celkovo to hodnotím pozitívne

Napr pri Logitech G27 ide pekne aj radenie zo spojkou.