The Settlers 2:10 výročí

Doprava zdarma, Na sklade
Doporučená ponuka Key4You

Na sklade • 1 variant3,3 €96 % • 292 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,9 €91 % • 187 516 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,49 €91 % • 2 308 recenziíĎalšie informácie

• Settlers II bola príjemná hra, ale už nefunguje s novými OS
    • 3D pridalo na pozerateľnosti
    • maximálne mi vyhovuje preklad od češtiny
    • bonusový datadisk má pre mňa ešte lepší príbeh

Milá a nostalgická spomienka na noci strávené so Settlers II. Na 3D sa mi lepšie pozerá. Český preklad odbúral zdržovanie sa slovníkmi a prekladom hlásení, pribudnuté smerovky k portálu zasa nasmerovali hru k efektívnejšiemu rozširovaniu územia. Bonusových vikingov som v pôvodnej hre nemala, tak dostali prednosť a aj keď už dnes asi nestrávim celú noc pozeraním na pidižvíkov nosiacich všetko možné, oháňajúcich sa lopatkami, kladivami a zbraňami, rada si zahrám a zaspomínam na riešenia herných situácií po telefóne s bratom... Podľa mňa Settlers nemá konkurenciu a po dvojke už bola lepšia len III (príbehom) - mám doma The Settlers - Vzestup říše - a nejako ma neuchvátila.

Značka
Multiplayer
Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Posádka rímskej lode navštívi zdanlivo opustený ostrov. Ak chce posádka prežiť, musí šikovne plánovať, pretože stavitelia lodí, lesníci a prieskumníci potrebujú jedlo a stavebný materiál. Farmárstvo, chov dobytka, lov a rybárčenie sú nevyhnutné pre uspokojenie potrieb ľudu. Z baní potom získavajú rudu, uhlie a zlato. Ale nebezpečenstvo je blízko: ostrovné územie treba chrániť vojenskými silami.Settlers II sú ekonomickou simuláciou, ktorá dáva hráčovi možnosť mnohých rôznych strategických volieb. Musíte budovať veľkú a fungujúcu osadu a ubrániť ju pred útokmi. Ale to nie je jedinou úlohou: vaša ekonomika musí fungovať. Tovar je potrebné dopravovať rýchle po strategicky postavených cestách a dobre umiestnených budovách. Hlavným cieľom je ovládnuť celú hraciu mapu.

Vlastnosti:

Príbeh sa odohráva v jedinej kampani zostávajúcej z 10 misií, ďalej je k dispozícii mnoho máp na voľné hranie a generátor náhodných máp.

Hra poskytuje náhľad do skutočného sveta ekonomiky, dopravy tovaru a strategických volieb s mnohými rôznymi jednotkami a budovami. 3 hrateľné národy, z ktorých si možno vybrať: Rimania, Núbijci a Aziati. 31 rôznych budov, 25 povolaní a 5 rôznych vojenských jednotiek pre každý národ.

Celkom 31 rôznych druhov tovaru.

Veľmi rozdielne prostredia: láva, zasnežené hory, močiare a lesy.

Rôzne režimy hry pre viacerých hráčov.

Na sklade • 1 variantZdarma93 % • 184 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,5 €94 % • 1 953 recenziíĎalšie informácie