Recenzie Tom Clancys: The Division

• OK !

WIGLEG LP

Pridané: 29. apríla 2017

Zakúpený v Gamers.sk

Tento produkt som si vybral lebo bolo DEMO zdarma, ktoré som si zahral a tak som sa rozhodol si to kúpiť. Myslím , že by bolo lepšie aby prve bolo DEMO pre každého a tak sa človek rozhodne či si to kúpi alebo nie ...... Určite odporúčam .... grafika perfektná akurát dosť hard sa to naučiť hrať. To obchodovanie s vecami a dávanie na seba mi veľmi nejde . Určite sa nebojte a trochu čudné je aj to online hranie. Cena za takúto hru prišla mne osobne veľmi lacná čiže super.

Overený zákazník GamerShop.sk

Pridané: 12. marca 2017

Zakúpený v GamerShop.sk

• Výborná hra

Award

www.produktroku.sk

Pridané: 1. marca 2017

PRODUKT ROKU 2016

Finalista súťaže ProduktRoku 2016, ktorá vyhlasuje najpopulárnejšie produkty podľa preferencií spotrebiteľov

Celá recenzia na www.produktroku.sk

Peter

Pridané: 8. januára 2017

• Pekná grafika
  • Nenáročná na počítač
  • Podpora Češtiny
  • na RPG dobrá mechanika a hrateľnosť
  • Skvelá a veľká mapa
  • NPC celkom v pohode
  • Veľa zbraní a predmetov
  • "Bezbarierový" prechod do a z lobby a na väčšinu miest na mape
  • Overlay je trochu zložitý, trvá to kým si zvyknete
  • Lepšie zbrane sa hľadajú dosť ťažko
  • Hra je prevažne určená pre co-op s kamarátmi
  • DLC
  • Zvukové nastavenia

Hra je celkovo veľmi dobrá. Hrám ju asi 2 týždne. Grafika je perfektná a zároveň nie je hra vôbec náročna na hardware (hrajem na Intel Core i3-3250, ASUS ROG Strix RX 470 4Gb, 8GB RAM pamäť). Mechanika a fyzika hry spočiatku prídu čudné, no až si uvedomíte že The Division je RPG strieľačka 3. osoby ( čiže sa má viac podobať na The Witcher než na Counter Strike) tak to príde úplne v pohode. Páči sa mi samotné mesto New York, je obrovské, je veľa budov do ktorých môžete vojsť, veľa malých a postranných, ako aj príbehových misií a misií na vylepšovanie krídel "střetnutí" (nvm či ej to správne :D) všade po meste. Taktiež časom stretnete náhodných gangstrov, alebo civilistov v núdzi (ktorím ak pomôžete, dostanete nejaké predmety), takzvaných ECH ( digitálna rekonštrukcia nejakej udalosti s audio komentárom) stôp stratených agentov atď. Nepáči sa mi jedine návrh overlay-u. Digitálne ukazovatele spojené s hodinkami, ktoré ma agent na pravej ruke ( cez ktoré sa spúšte aj menu a všetko :D) mi prídu ako príliš komplikované (v jednu chvíľu ukazujú viacero možných misií, ťažko sa v nich orientuje, legenda je dostupná iba na mape, prečo?? neviem), mapa sa taktiež riadi týmito ukazovateľmi a pomerne často sa stane, že sa stratíte na ceste k misií, pretože ukazovateľ, ktorý je nad postavou agenta (ktorý vás vedie celou cestou k checkpointu) zmizne ak ste blízko cieľa (prečo ubisoft, prečo??). Celkovo som z hrou ale veľmi spokojný, keďže základný "príbeh" ide po level 30 (to je max. level, ale neviem pokiaľ je príbeh, som level 11 :D ) je dosť čo hrať a ak aj dovŕšite level 30, čakajú na vás tzv. HVT alebo česky CVH (cíl vysoké hodnoty) misie a taktiež známa Dark Zone (temná zóna- prístup do nej je aj v menších leveloch, ale neodporúča sa to)

Overený zákazník gamescenter.sk

Razor

Pridané: 23. novembra 2016

Zakúpený v gamescenter.sk

• Zbrane a ich účinnosť.

Zatiaľ najlepšia hra roka 2016. Prepojenie MP a SP je uplne super. Dúfam, že budu aj dalsie hry takto prepojene.

t603

Pridané: 4. októbra 2016

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Super akcna hra s prvkami RPG s dejom zasadenym do sucasnosti az blizkej buducnosti, bez nadbytocneho pouzitia sci-fi prvkov.
  • Hra vyzaduje kvalitne HW vybavenie vratane GPU vyssej rady, aby bol dosiahnuty idealny herny zazitok.

Odporucam, je to super hra.

Pridané: 21. júla 2016

• skvela grafika

opakovatelnost

Andrej Biely

Pridané: 18. júla 2016

Zakúpený v ProGamingShop.sk

Keď že som hral betu vedel som už približne čo môžem očakávať...Hratelnosť dobrá,kvalita grafikz tiež....

Echo

Pridané: 24. mája 2016

• zaujímavý námet
  • PvE je zábavný
  • pekné grafické spracovanie hry
  • zvuky
  • Third Person s RPG elementami
  • niekoľko Free updatov
  • PvP
  • repetitívnosť
  • vplyv Ubisoftu je cítiť
  • RPG štýl hry nemusí sadnúť každému

Recenzia na hru vo verzii 1.2 (bola kupovaná ako predobjednávka za 39€)

PvP je náročný miestami frustrujúci. Glitche, hackeri pomalé updaty či bug fixy.

Level 30 (maximum) dosiahnete pomerne rýchlo, nízka znovuhrateľnosť. Kompenzuje to čiastočne Challenge mode (pôvodné misie sú podstatne náročnejšie s lepšími odmenami)

Príbeh je zaujímavý, najlepšie sa hra hrá v kooperativnom režíme s aspoň jedným hráčom, kamarátom (max. 4)

Grafické spracovanie, efekty aj zvuk je na vysokej úrovni.

Hra ma nepresvedčila ku kúpe Season Pass-u teda platených DLC.

Ubisoft ako publisher je veľmi neschopný. Hry od Ubi som zásadne nekupoval ale švédskym vývojárom z Massive Entertainment som dôveroval a The Division sa vcelku vydaril. I tak je to moja posledná hra od Ubisoftu.

Pridané: 22. apríla 2016

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• Perfektna grafika, znovuhratelnost a optimalizacia.Masivny svet New Yorku a mnozstvo moznosti na vylepsenie postavy a vybavenia ako v klasickom RPG.
  • Malo casu na hranie :D. Obcas problemy so serverom.

Velmi odporucam nakolko je to kvalitna hra od overeneho studia.odporucam kupit ak mate moznost vytvorit skupinu lebo je to multiplayerovo zamerana hra.Treba mat aj vela casu na hranie :D

Pridané: 26. marca 2016

• Výborná hra.
  • Nič

Výborná hra . Odporúčam ju.

Overený zákazník gamepro.sk

Pridané: 17. marca 2016

Zakúpený v gamepro.sk

• výborná grafika, dĺžka hry,
  • zatiaľ nič, ešte stále hrám

Táto hra vyzerá výborne a ide mi to slušne na i5, gtx 660 ti 2gb, 16 gb ram na FullHD a na vysokých nastaveniach.

Zibicko

Pridané: 13. marca 2016

• Pecka
  • nemozem prestat hrat

odporucujem

Overený zákazník XGames.sk

Pridané: 7. marca 2016

Zakúpený v XGames.sk

• hra pecka nemam co dodat ci grafika hratelnost masaker
  • cena :D ale to je klasicka suma

nemam co dodat

DiuX

Pridané: 22. marca 2016

Zakúpený v Gamers.sk

• v prvom rade solo hra je super aj pribeh avsak coop hra je uplne fantasticka aj zasadenie do NY
  • drobne nedostatky ktore dufam ubi opravy (doplni) napriklad trade medzi hracim zatial nefunguje moznost zalozit nejaku guildu alebo skupinu kde uvidim ktori hraci su online a kde asi
  • ja to riesim cez externu guildu :D

celkovo je hra podareny peky vizual efetky a stale sa tam nieco deje hre nedavam plne hodnotenie lebo podla mna je tam este co dorobit nemyslim tym DLC obsah myslim zakladnu hru napriklad ten trade moznost pozret staty vystroj svojich spoluhracov toto vsetko su velmi uzitocne veci ktore davaju vela informacii avsak dufam ze ubi taketo veci este doriesi inak vrelo odporucam fanusikom mmorpg verim ze nebudete sklamany
:D prajem pekny den :D

GTA 5