Tomb Raider: Anniversary

Tomb Raider: Anniversary V decembri roku 1996 bola na trh uvedená hra, ktorá navždy zmenila pohľad na vnímanie a hranie hier. Spracovanie a grafika hry boli prevratné. Hráči...
Na sklade

Game Of The Year (GOTY)
Complete Edition
Director's Cut

Tomb Raider: Anniversary

V decembri roku 1996 bola na trh uvedená hra, ktorá navždy zmenila pohľad na vnímanie a hranie hier. Spracovanie a grafika hry boli prevratné. Hráči ovládali ženskú postavu, s ktorou mohli predvádzať úžasné atletické pohyby a riešiť zložité hádanky.

Samozrejme se jedná o hru Lara Croft Tomb Raider a dokonca i dnes je hra považovaná za absolútnu klasiku a jednu z najlepších akčných adventúr. Príbehov Lary Croft sa predalo cez 7 miliónov kópií. S každým vydaním novej konzoly fanúšikovia vyžadovali prepracovanie hry na nový typ.

Crystal Dynamics na počesť desiateho výročia prvého vydania hry Tomb Raider a k oslave a pripomenutiu pokračujúceho úspechu Tomb Raider posolstva a jeho ilustrovanej hlavnej predstaviteľky Lary Croft pripravil remake pôvodnej hry Tomb Raider za použitia najnovších technológií.

•     Lara Croft Tomb Raider: Anniversary je prepracovaná verzia originálnej hry, obnovuje a vylepšuje nezabudnuteľné grafické spracovanie, lokality, nepriateľov a dej príbehu. Balenie hry plné bonusov bude dôstojnou oslavou dosiaľ najobľúbenejšej a najúspešnejšej ikony Lary Croft.
  •     Hra je postavená na engine použitom pre Lara Croft Tomb Raider: Legend a nasledovať v nej budete osudy Lary Croft, ktorá je najatá silným syndikátom, aby pre neho získala artefakt známy ako Scion. Časom však Lara zistí, že si z nej urobil syndikát bábku, ktorá má zohrať úlohu v ďaleko väčšom pláne. Lara však nechce byť bábkou a vezme situáciu do svojich vlastných rúk, čo ju dovedie až k rozlúšteniu záhady stojacej za tajomným artefaktom Scion.

Dostanete možnosť pozrieť sa do známych, ale rozšírených miest z pôvodnej hry, medzi ktorými nechýba ani Peru, Grécko, Egypt a ďalšie. Jednotlivé úrovne však boli upravené tak, aby sa dali prechádzať niekoľkými spôsobmi. Nájdete v nich navyše nové hádanky, budete používať nové doplnky a využívať i rozšírené Larine akrobatické schopnosti. Na druhej strane na Vás čakajú i ďaleko chytrejší nepriatelia vrátane krokodílov, vlkov, medveďov a chýbať nebude ani T-Rex.

• , zakúpené v MadGamer

• jednoduchá obsluha
    • s
    • jakub bednár, kúpiť ju viete ale je to tomb raider trilogy, dieli Legend, Anniversary, Underworld. Samostatne ju viete kupit na PC,XBOX 360, PSP,PS2.

d

• Super hra, ja to dotiahnem v tej hre do levela coloseum odtial neviem v tej hre kam ísť

odporúčam ja mám tomb raider ultimate edition všetky diely a posledný je underworld

• Grafika
    • Prepracované levely a prostredia (obtiažnosťou aj graficy)
    • Ešte mnoho ďaľších a vypisovat sa mi ich nechce

Táto hra je cenovo veľmi prijateľná. Hrateľnosť je na vysokej úrovni. Veľmi kvalitne spracované prostredia a občas nejaké bugy - ale to ku každej hre patrí. Nejaký človek tu písal recenziu a opisoval aké sú levely ťažké, ale ked si ich pozrieš na YouTube tak si ich ľahko zapamatáš - ako ja :D. Hru som prešiel asi 7-krát a stále sa jej neviem nabažiť. Ale hľadám ju na PS3 ale neviem ju zohnať. Ako som už spomenul hra je cenovo fakt dobrá takže sa to oplatí kúpiť. Ak sa chcete odreagovať od školy :D alebo len tak si zahrať a prevetrať mozgové závity tak si ju určite kúpte.

• dobra hra pekná grafika aj príbeh je dobrí trošku je aj v tom komédia a napriek tomu že som dievča milujem ♥♥♥tomb raider ♥♥♥ všetky dieli sú dobre a tento je jedna z tých naj ☺☻odporučam pre tých ktorí majú čas a trpezlivosť a majú radi akciu bitky a neboja sa od drakov a trochu strašidelních vecí :)
    • niektoré leveli sú velmi ťažké . kto nevie logicky rozmýšlať táto hra mu bude trošku ťachšia . ja keď neviem prísť na to že ako alebo čo tam treba robiť tak kukňem si to na Youtube :D ale trošku rozmýšlania je dobré :) nič iné nemám proťi tejto hre iba to že sú ťažké leveli :D

3 eura za tuto hru ? oplaťí sa to kúpiť . velmi dobrá hra . pisala som že grafika a detajli sú dobé . Myslela som to vážne !:) v hre to možme aj zlepšiť o niečo . velmi som sa prekvapila keď som začala hrať túto hru . mislela som že to bude len také ale bolo to opačne . teraz už ma táto hra tak velmi nebaví ale mám ju rada. teraz hrajem iní tomb raider . pamätám sa na môj prví tomb raider . bola to tomb raider 2 :) nevedela som čo tam robiť lebo som bola ešte malá . mala som 3 roky ale ma to velmi bavilo . v tejto hre je lara inteligentá vtipná ale aj vážna a v tomb taider 2 bola velmi vážna ale aj trošku niekedi vtipná . ale ten winston (larin komornik ) za mnou vždi chodil v Croft manore) :D :D ale v tejto hre (tomb raider anniversary ) iba tam stojí a sa usmieva a to je strašne obré lebo ma nebuzeruje :D proste super hra :)

• vsetko
    • nic

neviem co mala slecna predtym proti hru mam doma a je genialna

• grafika
    • dej
    • hadanky
    • zabijanie

Milujem vsety casti TombRaider. Mam rada hadanky, jej pohyblivost a jej celkovu grafiku.

Za najlepsiu pokladam Tomb Raider I, takze ozivenie tejto casti je podla mna perfektny napad.