Tomb Raider (Ultimate Edition)

90 %

Popis produktu

Parametre produktu

Žáner
akčné
Doporučený vek (PEGI)
16
Grafická karta
64 MB

Recenzie

 • , zakúpené v Brloh

  90 %
  • Manuály.
  • Žiadne Steam kódy.
  • Krabica je oranžová a nemá štandardný formát.

  Žiadne Steam kódy - žiadne achievementy... Krabica je menšia než štandardná, a oranžovej farby. Chcel som to do poličky a vôbec tam nesedí.

 • , zakúpené v Alza.sk

  Odporúča produkt

  90 %
  • Funčné aj pod Win 8.1
  • komplet všetky hry do dátumu vydania DVD
  • Tomb Raider 3 - The Lost Artefact končí pri štarte vo Win 8.1 chybovou hláškou a program sa ukončí.

  Všetky hry v tejto kompilácii až na jednu plne funkčné aj pod Win 8.1. Tomb Raider 1 Gold sa spúšťa v Dosboxe, ktorého konfiguračný súbor treba upraviť, tie intrá vo fullscreene totiž robia galibu.

 • , zakúpené v Xzone.sk

  Odporúča produkt

  90 %

  pretože hru tomb raider už dávno poznám,chcel som mať túto klasiku v jednom celku a to sa podarilo.

Parametre produktu

Žáner
akčné
Doporučený vek (PEGI)
16
Grafická karta
64 MB

Popis produktu

 Tomb Raider (Ultimate Edition)

Tomb Raider

Lara Croft bola najatá aby získala kusy starovekého artefaktu známeho ako Scion. Vďake svojmu nebojácnemu akrobatickému štýlu dokáže behať, skákať, plávať a šplhať sa na svojej ceste k pravde o jeho pôvode a moci. Za sebou necháva len prázdne hroby.

Na jej ceste uvidíte ten najúchvatnejší 3D svet aký ste kedy videli, kde sa prieskum, hádanky a plošinové prvky miesia v hladkom real-time prostredí.

Tomb Raider: Unfinished Business

Lara sa vracia do Egypta, presnejšie do mesta Khamoon, kde už zažila predošlé dobrodružstvo a pátra po soche bohyne Bastet. Akonáhle ju nájde, vydá sa k tomu, čo ostalo po Atlantíde, aby zabránila invázii démonov - niektorí totiž prežili a ďalej sa množia.

Tomb Raider 2: Starring Lara Croft

V dobách, keď čínski cisári viedli vojny s tibetskými mníchmi, bola vytvorená Dračia dýka za účelom porazenia Tibeťanov. Kto si totiž túto dýku vnoril do srdca, premenil sa na obrovského draka, schopného ničiť celé armády. Vo vojne, ktorú nakoniec vyhrali, si Tibeťania dýku privlastnili a ukryli ju do útrob chrámu Xian, aby sa už nikdy nedostala do nesprávnych rúk ...

Pri vykopávky na území Veľkého Čínskeho múru pod vedením profesora Pollarda, bývalého učiteľa Lary Croft, dôjde k záhadnej vražde všetkých tamojších archeológov. Lara sa rozhodne vyriešiť toto tajomstvo a vydá sa do Číny. Zanedlho sa dozvedá, že za tým stojí nebezpečná sekta Fiama Nera, ktorú vedie fanatik menom Marco Bartoli. Ten pátra po dávno zmiznutej Dračej dýke, aby tak získal neobmedzenú moc. Lara sa ihneď vyberie do Benátok, terajšieho sídla rodiny Bartoli. Postupne precestuje všemožné lokácie, aby sa v závere zmerala s Marcom, už nie však ako s človekom, ale ako s drakom.

Tomb Raider 2: The Golden Mask

Datadisk obsahuje 5 nových bonusových úrovní v samostatnom mini dobrodružstve. Hra ​​príbehom nenadväzuje na zodpovedajúcu hru z hlavnej série Tomb Raider. Jej dej je úplne unikátny.

 • Príbeh je o Lare Croft, ktorá narazila na nejaké stopy odkazujúce na malý ostrov v Beringovom mori: vyblednutú fotografiu znázorňujúcu inuitského lovca veľrýb, držiaceho to, čo vyzerá ako starobylá Zlatá maska​​, staré noviny z roku 1945 s odkazom na spor o aljašskom zlatom objave a tajnú opevnenú vojenskú banskú základňu. Lara sa v prvom rade zaujíma o nájdenie masky, nakoľko sa hovorí, že je slávna Tornarsukova zlatá maska, ktorá prepožičia svoju moc nositeľovi.
 • Lara Croft Tomb Raider 3: Adventures of Lara Croft

Lara hľadá tajomné artefakty vyrobené zo stredu starého meteoritu. V hre Lara prejde piatimi dobrodružstvami plnými záhad, skrytých pascí a neľútostných nepriateľov. Navštívte džungľu Indie, ľadovú Antarktídu, strechy Londýna a tajomnú Areu 51 v Nevade.

Lara Croft Tomb Raider: The Last Revelation

Lara Croft sa znovu vracia do egyptskej hrobky, aby našla Hora, egyptského boha, ktorý je schopný zastaviť boha zla Seta, ktorý rozpútal apokalypsu. V hre navštívite kopu zaujímavých egyptských lokalít - Káhiru, Karnak, Gízu, Údolie kráľov a Alexandriu.

Lara Croft Tomb Raider: Chronicles

Odhaľte dosiaľ skryté tajomstvo histórie Lary Croft v hre Tomb Raider Chronicles, poslednom dobrodružstve výpravnej série Tomb Raider. Lara Croft zmizla v Egypte - pravdepodobne je mŕtva. Jej najbližší sa jedného pochmúrneho, daždivého dňa stretli na poslednom rozlúčení, aby si uctili jej pamiatku. O niečo neskôr sedia všetci ticho v študovni na panstve Croftovcov a spomínajú na minulé dobrodružstvo Lary. Dobrodružstvo, ktoré až dosiaľ zostávalo utajené.

Lara Croft Tomb Raider: The Angel Of Darkness

Najnovšie pokračovanie hry Tomb Raider predstaví úplne nový image Lary Croft, ktorá vystupuje ako ďaleko temnejšia a prepracovanejšia hrdinka. Larin priateľ a radca Von Troy je brutálne zavraždený, Lara sa stáva podozrivou a je na úteku pred zákonom. Jedinou šancou je nájsť skutočného vraha a očistiť svoje meno. Lara blúdi temným podsvetím Paríža a dostáva sa na stopu alchymistického spolku, ktorý po stáročia túži ovládnuť svet.

Lara Croft Tomb Raider: Legend

Archeologička Lara Croft je späť a v tej najlepšej forme za celú svoju kariéru. Tentokrát je cieľom jej dobrodružstva starý anglický artefakt, v získaní ktorého jej bráni celá rada nepriateľov vrátane jedného nepriateľa, ktorého dlho považovala za mŕtveho.

Všetky miesta v hre sú navyše vďaka využitiu reálnej fyziky interaktívne, čo umožňuje nachádzať vlastné riešenie celej rady problémov. Okrem akrobatickej akcie sa dočkáte aj adrenalínových prestreliek, užijete si aj dopravné prostriedky a riešenia jednoduchých hádaniek.

Lara po rokoch znovu ožila, a to najmä vďaka zvýšenému počtu polygónov, novým animáciám a aj vďaka upraveným telesným proporciám.

Lara sa znovu vracia do starobylých hrobiek po celom svete, kde na ňu čaká odhalenie rady tajomstiev.

Vďaka prepracovanému systému ovládania je manipulácia s Larou úplne intuitívnou a ľahko zvládnuteľnou.

Nový systém dynamickej animácie kladie dôraz na neustály nadväzujúci pohyb všetkých postáv, s Larou na prvom mieste. Vďaka tomu môže Lara plynule prechádzať z jedného pohybu do druhého a s ľahkosťou tak prekonávať radu po sebe nasledujúcich prekážok.

Široká ponuka exotických miest vrátane hrobiek, zasnežených plání, nebezpečnej džungle, starých ruín a ďalších hrozných miest.

Tomb Raider: Underworld

Ďalší prírastok do kolekcie dobrodružstiev slečny Lary Croft, ktorý je dejovo zasadený za udalosťami siedmeho dielu s podtitulom Legend Príbeh sa točí okolo starého mayského kalendára a v jeho rámci sa pozriete predovšetkým do Mexika.

Tešiť sa môžete na džungľu plnú jaguárov a pytliakov, ktorí spolu rozhodne nebudú spolčení proti Vám. Postupom hry prejdete od slnečných priestorov cez prostredie plného dažďa až po tajomné a tmavé kobky. Nebojte sa však, že budete niekde zbytočne blúdiť, pretože po Lare zostanú napr. v bahne otlačky.

Väčšia interaktivita s prostredím.

Dynamický systém počasia.

Prirodzený pohyb pomocou technológie Motion Capture.

Hlas Lare opäť prepožičala britská herečka Keeley Hawes.

Možnosť využitia obyčajných objektov ako zbraní.

Zbieranie zbraní po padlých nepriateľoch.

Lara Croft Tomb Raider: Anniversary

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa jedná o kópiu prvého dielu Tomb Raider série z roku 1996. Ide ale skôr o nový titul, ktorý sa nechal originálom len inšpirovať.

Hra je postavená na engine použitom v hre Lara Croft Tomb Raider: Legend a nasledovať v nej môžete osudy Lary Croft, ktorá je najatá mocným syndikátom, aby preň získala artefakt známy ako Scion. Časom však Lara zistí, že si z nej urobil syndikát bábku, ktorý má zohrať úlohu v ďaleko väčšom pláne. Lara však vezme situáciu do svojich vlastných rúk, čo ju dovedie až k rozlúšteniu záhady stojacej za tajomným artefaktom Scion.  

Opäť dostanete možnosť pozrieť sa do známych, ale rozšírených miest z pôvodnej hry, medzi ktorými nechýba Peru, Grécko, Egypt a ďalšie. Jednotlivé úrovne však boli upravené tak, aby sa dali prechádzať niekoľkými spôsobmi. Nájdete v nich navyše nové hádanky, môžete používať nové doplnky a využívať i rozšírené akrobatické schopnosti hlavnej hrdinky. Na druhej strane na Vás čakajú i ďaleko chytrejší nepriatelia vrátane krokodílov, vlkov, medveďov a nechýba ani T-Rex.

Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.

Hodnotenia produktu

9zákazníkov odporúča produkt
0zákazníkov neodporúča produkt
90 %
priemer z 18 hodnotení
5
14 ×
4
3 ×
3
1 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakúpené v Brloh

  90 %
  • Manuály.
  • Žiadne Steam kódy.
  • Krabica je oranžová a nemá štandardný formát.

  Žiadne Steam kódy - žiadne achievementy... Krabica je menšia než štandardná, a oranžovej farby. Chcel som to do poličky a vôbec tam nesedí.

 • Odporúča produkt

  80 %
  • Paráda, všetky dieli v jednom balenií
  • 8 EUR ? Dobrá cena
  • Tomb Raider Anniversary a Underworld majú české titulky ale ja viem po Anglicky takže ja ich zapnuté nemám.
  • Parádna klasika
  • Ja hrám Tomb Raider asi od mojich 4 rokov a stále hrám aj keď mám 13 rokov ale nikdy neprestane baviť.
  • Inštalácia Tomb Raider 3 The lost Artefact končí chybou
  • Očakával som že všetky diely budú zvlášť na CD

  Hru určite odporúčam. Za takúto cenu sa to oplatí kúpiť.

 • , zakúpené v Alza.sk

  Odporúča produkt

  90 %
  • Funčné aj pod Win 8.1
  • komplet všetky hry do dátumu vydania DVD
  • Tomb Raider 3 - The Lost Artefact končí pri štarte vo Win 8.1 chybovou hláškou a program sa ukončí.

  Všetky hry v tejto kompilácii až na jednu plne funkčné aj pod Win 8.1. Tomb Raider 1 Gold sa spúšťa v Dosboxe, ktorého konfiguračný súbor treba upraviť, tie intrá vo fullscreene totiž robia galibu.

 • , zakúpené v Xzone.sk

  Odporúča produkt

  90 %

  pretože hru tomb raider už dávno poznám,chcel som mať túto klasiku v jednom celku a to sa podarilo.

 • , zakúpené v gamepro.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • na tejto serii som vyrastal, konecne originalky za super cenu :)

  popici

 • , zakúpené v PGS.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • super navrat do mladosti

  super balik pre priaznivcov , bomba

 • , zakúpené v Xzone.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • Je to Tomb Raider, proste legenda
  • Celá kolekcia
  • Výborná cena
  • Čakal som trochu lepšie balenie, že každá hra bude na samostatnom DVD

  Produkt som si vybral hlavne kvôli tomu že je to Lara Croft a na nej vyrastam od malička + velmi dobrá cena za celu kolekciu. Produkt je v poriadku, nemal som s nim žiadne problemy. Podla mna je tento produkt dobrá investícia, už len kvoli tomu pomeru cena/množstvo hier.

 • , zakúpené v Xzone.sk

  Odporúča produkt

  70 %
  • Cena a edica
  • -smiesna krabica
  • -navod slaby
  • -Bez jazykovej Pachi, uz na DVD-sa nezmestilo este 5-10 TXT? -.-
  • -niesom spokojny s Crystal Dynamicsom

  -kvoli tomu ze vsetkych doteraz TR- v jednom vydani.

  -spokojny (ohladom obchody)

  -produkt okej ale viac som ocakaval

  -asi

 • , zakúpené v PGS.sk

  Odporúča produkt

  100 %
  • Všetky dieli TB, skvelá cena, úžasné dobrodružstvo,...
  • dlhý čas strávený pri TB :-D

  Za takú cenu 9 hier? Je treba niečo vysvetľovať?

 • , zakúpené v Xzone.sk

  Odporúča produkt

  100 %

  Super