Recenzie World of Warcraft: Legion

• Nové oblasti Broken I. a Argus
  • Level scaling, zábavnejšie expenie
  • Class hall
  • Invázie, World questy a odmeny
  • Dizajn questov a ich dej
  • Artefakt zbrane
  • Profesie mierne stratili váhu

Konečne poriadny datadisk s bohatou porciou PvE.

Overený zákazník ProGamingShop.sk

Lewin

Pridané: 26. októbra 2017

Zakúpený v ProGamingShop.sk

• World of Warcraft nie je čo dodať

Je veľká škoda že v balení nájdete okrem herného DVD a kľúča len dve kartičky (kódy) na Herastone. Mohol tam byť pribalený aspoň plagát Legion alebo pod.

Overený zákazník XGames.sk

Trrr

Pridané: 23. novembra 2016

Zakúpený v XGames.sk

• Super
  • Drahé, mohli k tomu dát alespoň 60 dní hracího času.

Cena drahá, ale chtěl jsem si zahrát Legion.

Overený zákazník NAY Elektrodom

Pacho

Pridané: 27. septembra 2016

Zakúpený v NAY Elektrodom

vraj ti mám napísať prečo som si vybral tento produkt lebo World Of Warcraft. Okej tu už nikto nebude čítať ďalej. Menštruácia alebo menštruačný cyklus označuje periodické fyziologické zmeny v tele ženy, ktoré sú pod kontrolou reprodukčného hormonálneho systému a nevyhnutné pre reprodukciu. Menštruačné cykly u žien sa typicky vyskytujú na mesačnom základe medzi pubertou a menopauzou. Okrem ľudí majú menštruačné cykly len veľké opice, na rozdiel od estrického cyklu u väčšiny druhov cicavcov.

Overený zákazník gamescenter.sk

Pridané: 22. septembra 2016

Zakúpený v gamescenter.sk

• dobra cena a tento datadisk je najlepsi od vydania TBC podla mna ale aj viacej ludi to tak hovori cize peace
  • nemam nic proti

takze preco tento produkt tak uz len preto ze to vydala firma blizzard ktora je znama svojimi hrami po celom svete, moja skusenost s produktom je vynikajuca, produkt sa mi pouziva perfektne, samozrejme by som ho odporucil aj ostatnym, pri dalsom nakupe na nic si nebudem davat pozor lebo nemusim kedze mam prehladom ci uz ohladom cien alebo inych veci ktore ovplivnuju to ze kde si objednam produkt

Overený zákazník Gamers.sk

Efko

Pridané: 16. septembra 2016

Zakúpený v Gamers.sk

• otvárajú sa nové možnosti, ktoré prilákajú nových hráčov
  • grafické spracovanie
  • príbeh

Ako fanúšik série viem porovnať datadisky a osobne som názoru, že sa jedná o jeden z doteraz najlepších.

Overený zákazník Brloh

Ivan

Pridané: 5. septembra 2016

Zakúpený v Brloh

• príbeh
  • nová classa

Určite odporúčam každému, kto si chce predĺžiť dobrodružstvo v Azerothe.